Régebbi cikkek : Hirek 2008.09.22.-2008.10.31. -ig

Hirek 2008.09.22.-2008.10.31. -ig

2008.11.11. 11:31

Itt olvashatod a 2008.09.22. - 2008.10.31. közötti arhív híreket

A következő hét programja  ( 10.27.- 11.02) !

Ezen a héten korábban kezdődnek az edzések . Hétfőn , kedden , szerdán 15:30 - 17:30  és csütörtökön  15:00 - 17:00 edzés .  Vasárnap 09:30 -kor bajnoki mérkőzésünk lesz Gödöllőn . Indulás  08:00 -kor a pályáról .

Vereség Vácon !

Pénteken csapatunk Vácon vendégszerepelt , ahol az NBII -es bajnokság "B" csoportjának  középmezőnyében szereplő Vác 1997-es gárda volt az ellenfél . Keretünkből hiányzott  3 csatár (Kaszab , Szabó, Kiss) , így az edzőmeccsen volt lehetőség mindenkinek a bőséges játékra . Sajnos az első félidőben nem sok jó momentumunk volt . A tegnapi nap fáradságai még benne voltak a lábakban , de ez sem magyarázat arra a három nagy védelmi hibára , amiből gólt kaptunk . Támadásaink veszélytelenek voltak , kapura lövésünk sem nagyon volt . Ezt látva ellenfelünk segített és egy szögletet követően egyik védőről a kapuba pattant a labda, így 3:1  -es váci előnnyel ért véget a félidő . A második játékrészben kissé magunkra találtunk , gyorsan szépítettünk , majd három óriási lehetőséget is kihagytunk , még az üres kapuba sem találtunk be . A második félidőben még egyik kapusunkat Bekker Zolit is csatába dobtuk a jobb szélen , de bebizonyosodott , hogy a gólvonalon azért jobban mozog . Az utolsó percekben még egy gólt kaptunk , így az edzőmérkőzésen 4:2 arányban vereséget szenvedtünk . Összességében a hazaiak győzelme az első félidei játék alapján megérdemeltnek mondható , de a második félidei helyzeteink alapján a döntetlen elérhető lett volna.  Nagyon tanulságos és hasznos volt az összecsapás , voltak jó teljesítmények is , de akadt olyan is akiknek a játéka elmaradt a várttól .

Nehéz győzelem !

NBII U13 Közép "C" csoport :

Monor  - Vecsés  4 : 2   ( 2 : 2 )

Monor :  Bekker  -   Cselovszki (Varga 58. perc) , Sziklási , Kovács , Erdélyi  - Vas , Hegedűs (Zsíros 35. perc) , Sárai (Gyulai 64. perc), Tóth   -  Kaszab ,  Szabó

Csütörtök reggel elhalasztott bajnoki mérkőzésen a Vecsés csapatát fogadtuk . Vendégeink nagyon megerősödtek , így egy nagyon nehéz mérkőzésre számítottunk . Az első félidőben fölényben voltunk . Mi irányítottuk a játékot , lehetőségeinket azonban kihagytuk . Egy ellentámadásból , talán az első kapuralövésből a vendégek szereztek vezetést . Ennek ellenére továbbra is próbálkoztunk ,de a kapu előtt pontatlanok voltunk .  Sajnos az óriási fizikális fölényben játszó vendégjátékosokat egy  kontránál nem bírtuk tartani és a vendégek  újabb találattal már 2:0-ra vezettek . Szerencsére nem törtünk össze és a félidő vége előtt három perc alatt egyenlítettünk . A második félidőben az egyre fáradó ellenféllel szemben helyzeteink voltak , amiből újabb kettőt értékesítettünk . Egy nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl , amit ha nehezen is , de megérdemelten nyertünk meg. Sajnos néhány alkalommal a fizikális különbséget nem sikerült leküzdenünk , figyelmetlenségeinket kihasználta ellenfelünk . A kemény két hét óta tartó edzésektől egy kicsit fásult is volt a csapat.

U15 -ös bajnoki mérkőzés  :  Monor - Vecsés   2:1

Bajnoki eredmények !

U-13  11. forduló   : Dunaújváros - Tököl   4 : 0 ,

Láng - Vecsés    4 : 2

A következő hét programja  ( 10.20.- 10.26) !

Ezen a héten az ünnepek miatt kissé eltérünk a megszokott menetrendtől . Hétfőn , kedden és szerdán 16:00 - 18:00  edzés .  Csütörtökön pótoljuk az elmaradt bajnoki mérkőzésünket és hazai pályán 09:00-kor fogadjuk a Vecsés csapatát . Találkozás 08:00 -kor a pályán. Pénteken 10:00 -kor edzőmérkőzést játszunk Vácon , a Vác 1997-es csapatával. Indulás 08:30 -kor .

Szombaton pedig a szülők bizonyíthatják rátermetségüket . Este ugyanis utánpótlás bál lesz a monori művelődési házban .

Hét gól és rengeteg kimaradt helyzet !

Monor  - ESMTK  7 : 0   ( 4 : 0 )

Monor :  Balogh  -   Varga (Zsíros 35. perc) , Sziklási , Cselovszki, Erdélyi  - Vas , Kovács , Sárai (Gyulai 55. perc), Tóth   -  Kaszab , Hegedűs (Szabó 35. perc)

Szombaton nagyon szép időben került megrendezésre a soron következő bajnoki mérkőzésünk .  Ellenfelünk az utóbbi időben egyre acélosabb ESMTK csapata volt . Ellenfelünk óriási fizikákis fölényben volt , szerencsére ez játékban nem mutatkozott meg . Az első félidőben az első 10 percet leszámítva óriási fölényben voltunk . Vezettünk szép akciókat , lőttünk szép gólokat . Magabiztos játékkal sok lehetőséget kihagyva 4:0 -ás félidei előnnyel fordultunk . A második félidőben még több lehetőségünk volt , amik azonban rendre kimaradtak . A játékkal nem volt különösebb gond , de a helyzetkihasználás katasztrófális volt . A félidő közepén egy tíz percre lendületünk is alábbhagyott , figyelmetlenek voltunk , ellenfelünknek két helyzete is volt . Szerencsére a végére ismét szervezettebb lett játékunk és 7 : 0 -ás magabiztos győzelmet arattunk . A játékra és az akaratra nem lehetett panasz , viszont a helyzetkihasználás katasztrófális volt . Ezen mindenképp javítanunk kell .

U15-ös bajnoki :   Monor - ESMTK   3:3

Bajnoki visszatekintő  !

Bajnokságunk túl van az első körön , azaz a harmadán . Nézzük mi történt eddig .

Az előzetes szakmai várakozások  a 4.-5. helyre tették a  csapatot . Szerencsére fiataljaink alaposan rácáfoltak erre  és 7 győzelemmel , 100 %-os teljesítménnyel vezetjük a tabellát. Sikerült hamar átszokni a nagyobb játéktérre , lassan megtanuljuk a les és a tolódás fogalmát is. Igaz a sokpasszos és a hátrafelé játékunk még nagyon sok kivánnivalót hagy maga után , de ez is  a tanulási folyamat része lesz . Bár korai lenne még messzemenő következtetéseket levonni a tabella jelenlegi állásából , de az erőviszonyok kezdenek körvonalazódni . A Monor , Láng SK és Dunaújváros trió tűnik a legerősebbnek . Ez a hármas nagyon ellépett a többiektől . Masszív , mindenkire veszélyes csapatok a Százhalombatta és a BKV . A Tököl , Vecsés , Gödöllő, ESMTK négyes egy picit gyengébbnek tűnik , de ők is megnehezíthetik az ellenfelek dolgát .  Reméljük , hogy  folytatódik nagyszerű szereplésünk a bajnokságban . A sikert nem szabad túlértékelni , lesznek vereségek is , amikből tanulnunk kell és ezeket is a helyén kell majd kezelnünk.  Ugyanolyan alázattal és keményen kell edzenünk mint eddig és akkor további szép sikereket érhetünk el .

A következő hét programja  ( 10.13.- 10.19) !

Ezen a héten ismét normál heti menetrend lesz . Hétfőn , kedden , szerdán és csütörtökön  16:00 - 18:00  edzés .

Szombaton  pedig hazai bajnoki mérkőzésen fogadjuk az ESMTK csapatát . Kezdés 11:00-kor .

Hajtós mérkőzésen , biztos győzelem !

BKV Előre - Monor  0 : 4   ( 0 : 3 )

Monor :  Balogh  -   Varga , Sziklási, Kovács , Cselovszki  - Hegedűs (Gyulai 47. perc) , Sárai , Tóth   -  Kiss (Zsíros 29. perc) ,  Kaszab , Szabó

Szombat délután újabb baknoki mérkőzést játszottunk a BKV Előre otthonában . Nem a legjobb előzményekkel indultunk a mérkőzésre : Vas Vencel lebetegedett és Erdélyi Botond is hiányzott . Kiss Dávid , Sárai Zoltán sérült volt a héten , de mindketten vállalták a mérkőzést . A fizikális fölényben lévő hazaiak nagy elánnal kezdtek . Szerencsére hamar átvettük a játék irányítását és jórészt a hazaiak térfelén folyt a játék. Szokatlan volt a fiúknak a kisméretű műfű , látszott hogy a mérkőzést csak  küzdelemmel  és az akarattal tudjuk megnyerni . Csapkodó volt a mérkőzés , sok volt a hiba . Szerencsére elől biztosak voltunk  és nagyon gyorsan 2:0 -ra elhúztunk . A hazaiaknak nemigen akadtak helyzetei. Az első félidő  vége előtt tovább növeltük előnyünket és 3:0 arányú vezetéssel fordultunk . A második félidőben is daráltunk rendesen a fizikálisan nagyobb ellenféllel szemben . A félidő felénél újabb gólt értünk el , ezzel szinte vége is lett a mérkőzésnek . Volt még néhány helyzetecske , de többnyire mezőnyjáték folyt a maradék időben .  Az utolsó percben a hazaiaknak is megvolt az  egyetlen helyzetük , de összességében egy nagyon hajtós mérkőzésen , nem szép játékkal megérdemelt, biztos győzelmet arattunk . A küzdőszelem és a harcosság nagyon jó volt és ez meghozta győzelmünket .

U15 -ös bajnoki mérkőzés :  BKV Előre - Monor 6:1

U13 bajnoki mérkőzés :  Vecsés - Gödöllő  6 : 3

U13 bajnoki mérkőzés :  Láng SK - Tököl   8 : 1   , ESMTK - Dunaújváros  0 : 2

U13 bajnoki mérkőzés :  ESMTK - Dunaújváros   0 : 2

A következő hét programja  ( 10.06.- 10.12) !

Ezen a héten beállunk a normál heti menetrendre . Hétfőn , kedden , szerdán és csütörtökön  16:00 - 18:00  edzés .

Szombaton  pedig a BKV Előre vendégeként  bajnoki mérkőzésen szerepelünk . Kezdés 15:00-kor, indulás 13:00-kor .

A bajnokságban folytatódott a nagyüzem !

U-13  9. forduló   : Dunaújváros - Láng SK   0:1 ,

ESMTK - BKV   1 : 1   ,  Tököl - Gödöllő    0 : 4

Gyenge játékkal , nehéz győzelem !

Százhalombatta - Monor  1 : 5   ( 0 : 3 )

Monor :  Bekker (Balogh 35. perc) -   Varga , Sziklási, Cselovszki , Erdélyi - Vas (Gyulai 62. perc) , Kovács , Tóth   -  Hegedűs ( Kiss 35. perc) ,  Kaszab , Szabó (Zsíros 55. perc)

Vasárnap Százhalombattán vendégszerepeltünk . Egy nagyon masszív ellenfél fogadott minket, akik az elején megleptek benünket . Nagyon jól zárták a területeket , kihasználták gyorsaságukat. Szerencsére a semmiből sikerült megszereznünk a vezetést . Ez megnyugtatta a csapatot és átvettük a játék irányítását . Ennek ellenére gyenge volt a játék , fejben nagyon nem voltunk a mérkőzésen . Sok hibával játszottunk , gyakran vagdalkoztunk  és rengeteg labdát elszórtunk. Helyzeteink így is voltak , amiből tovább növeltük előnyünket . Hátul is bizonytalanok voltunk , könnyen szépíthetett volna ellenfelünk . A félidőben 3:0- ás előnnyel fordultunk . A széllel támogatott hazaiak a második félidő elején beszorítottak minket . Szerencsére kontráink veszélyesek voltak , amiből már 4:0 lett a javunkra. Egy lecsorgó labdából sajnos megkaptuk első bajnoki gólunkat , de erre még válaszolni tudtunk . Ezután már csak kapufáig és néhány kimaradt helyzetig jutottunk , így maradt az 5:1 -es végeredmény . Összességében egy nagyon gyenge játékkal győztük le a nálunk 2 évvel idősebbekből , jó erőkből álló Százhalombattát .  Sajnos többen még mindig a múlt heti sikereket ünnepelték . Ennél mindenképp több kell mind játékban mind odafigyelésben .

U15 - ös bajnoki mérkőzésen : Százhalombatta - Monor  1:0

Aláírásra került a megállapodás!

A mai napon nagyon fontos eseményre került sor Monoron  . Hosszas egyeztetés után aláírásra került a Monor SE és a felcsúti Puskás Ferenc Akadémia között az utánpótlás megállapodás .  Remélhetőleg az egész monori utánpótlás képzésre nagy hatással lesz   és tehetséges fiataljainknak  egyenes út vezet az akadémiai képzéshez .

Szeptemberi edzéslátogatottság !

Rendkívül sikeres szeptemberi hónapot zártunk . A bajnokságban veretlenül vezetjük a tabellát , eredményeink , játékunk egyre erőteljesebb . Edzéslátogatottságunk is példaértékű. A sérülések , betegségek nélküli edzéslátogatottság 98 %-os , a valós edzéslátogatottság 94 %-os volt az elmúlt hónapban. A Cordial Kupa megnyerése reméljük kellő plussz motivációt jelent majd az elkövetkező idők edzésmunkájában .

Győzelem Jászberényben !

Kedden edzőmérkőzésre utaztunk Jászberénybe , ahol a szintén NBII -es bajnokágban , de másik csoportban szereplő Jászberény 1996-1997 -es csapat volt az ellenfelünk . A 2*35 perces mérkőzésen álmosan kezdtek a csapatok . Az első félidőben többnyire mezőnyjáték volt, a kapuk nem igazán forogtak veszélyben . Nekünk szokatlan is volt a műfű , nagyon sok hibával játszottunk . A félidő vége előtt egy nagy helyzetünk volt , ami kimaradt, majd egy lecsorgó labdából megszereztük a vezetést. A második félidőre kissé felébredtünk . Veszélyesebbé váltunk , értékesítettük is a helyzeteinket és egy kemény mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk . A végeredmény 5:0 lett a javunkra . A játékunk nagyon nem volt az igazi , sok volt a hiba . Hajtottunk , küzdöttünk ennek lett az eredménye a győzelem .

A bajnokságban hétvégén nem volt pihenő !

8. forduló U13  : BKV - Százhalombatta   1 : 1   ,  Láng - ESMTK   6 : 2  ,

Gödöllő - Dunaújváros  2 : 4

7. forduló U13  : ESMTK - Százhalombatta   3 : 5

Folytatódik a munka .....  a következő hét programja  ( 09.29.- 10.05) !

Nagyon sűrű hét elé nézünk . Hétfőn 16:00 - 18:00  edzés . Kedden nagypályás edzőmérkőzés Jászberényben 16:30 -kor . Ellenfelünk a szintén NBII -es nagypályás bajnokságban szereplő Jászberény 1997-es gárdája .Indulás 15:30-kor a pályáról. Szerdán és csütörtökön 16:00-18:00 edzés . Szombaton kerül sor a Felcsúti Puskás Akadémiával megkötendő együttműködési megállapodás aláírására . Ennek keretében 10:00 -kor szülői értekezlet és ünnepélyes kupaátadás lesz. Vasárnap pedig Százhalombattára utazunk bajnoki mérkőzésre . Kezdés 12:00-kor, indulás 10:00-kor .

Hihetetlen ....... megnyertük a Cordial Kupát ---- Irány Ausztria !!!

Hétvégén a 32 csapatos , az ország legjobb csapatait is felvonultató  Cordial Kupán szerepeltünk . A tornán a tét is nagy volt, hiszen a győztes a számos ajándékokon kívül egy teljes ellátással egybekötött négycsillagos elhelyezést nyert Tirolba az Európai döntőre . Szombaton a címvédő Kiskunmajsa csapatával kezdtünk . Álmosan, sok hibával, pontatlanul játszottunk . Az elején egy távoli lövéssel megszereztük a vezetést . Sajnos nem találtuk a ritmust , mindent (még büntetőt is ) kihagytunk. Ahogy lenni szokott egy szorványos ellenakcióból egyenlített a Majsa , a vége 1:1 lett . Második meccsünkre összekaptuk magunkat . Már jobb volt a játék , a helyzetekből is sikerült néhányat belőni , így megérdemelten vertük a Veszprém gárdáját 4:1-re . Utolsó csoportmérkőzésünkön  egy nagyon rossz mérkőzésen magabiztosan 4:1-re felülmúltuk a Baráti Bőrlabda csapatát . Csoportelsőként jutottunk a legjobb 16 közé . Itt mindjárt a korosztályunk egyik élgárdájával a Győrrel csaptunk össze. Szerencsére a fiúk összekapták magukat . Magabiztos , játékkal esélyt sem hagytak ellenfelüknek és 4:0 arányban győztünk és bekerültünk a legjobb 8 közé . A nyolcaddöntőkre már vasárnap került sor . Kezdtük megszokni a kisebb pályát. Ennek szellemében végigtámadtuk a Honvéd Olasz FS elleni mérkőzést . A játékkal nem volt gond, rengeteg helyzetet kidolgoztunk, azonban a helyzetkihasználás katasztrófális volt. Semmi nem ment be, még a gólvonalról sem tudtunk betalálni . 0:0 lett a végeredmény, jöhettek a büntetők . Szerencsére itt már jobban koncentráltunk és 2:1 -re megnyertük a büntetőpárbajt. Az elődöntőben ( többek véleménye szerint ez volt az előrehozott döntő ) a torna nagy esélyese a Dalnoki Akadémia rendkívül jó csapata várt ránk . A gyerekek nem ijedtek meg , nagyon bátran , agresszívan játszottunk . Jól zártuk a területeket és nagyon akart a csapat . Ennek az akaratnak lett meg a sikere , 1:0- ra legyőztük a csikókat.

A döntőben az UTE gárdájával kerültünk szembe . Nagyszerűen küzdött a csapat . Uraltuk a mérkőzést , helyzeteink voltak és magabiztosan 3:0 arányban nyertünk és megnyertük a II. Cordial Kupát ! Mi képviselhetjük Magyarországot a jövő májusban rendezendő európai döntőben !!! Részletek a tornák alatt.

Gratulálunk a gyerekeknek ehhez a nagyszerű sikerhez !

A torna megmutatta , hogy jó úton járunk , a hibákat még javítanunk kell és még keményebben kell dolgoznunk , hogy méltón képviseljük országunkat. A sikert a helyén kell kezelni és folytatni a dolgos hétköznapokat . Hétvégén már újra bajnoki mérkőzés lesz.

Sorsoltak a Cordial Kupára !

Megtörtént a sorsolás a Cordial Kupára !

Indulás 08:00 -kor . Helyszín : Bp, XVIII. ker Tövishát u. 8 .

Első meccsünk 09:55-kor a címvédő Kiskunmajsa ellen lesz . Másodjára 10:45-kor a Veszprém , majd 11:35 -kor a Baráti Bőr lesz az ellenfelünk .

"H" csoport : MAC-MTK, Honv. Olasz FS, II.kerület, Szigetszentmiklós

A csoportokból az első két helyezett jut tovább .

Változott a Cordial Kupa előzetes beosztása

Megváltozott a jövő hét végi Cordial Kupára - területi elvek alapján - a kalapokba sorolás :

Jól sikerült a főpróba !

Szerda délután a nagyon jó erőkből álló FTC 1998-as gárdáját fogadtuk . A mérkőzést keresztpályán, 6+1 -es felállásban játszottuk , mindkét csapat készülvén a hétvégi tornára . A csapatok két sorral játszottak, mindkét sor 2*25 percet játszott . A gyerekeknek (főleg az FTC szimpatizásoknak) nagy élmény volt látni a FTC felnőtt csapatának két játékosát : Dragoner Attilát és a lábadozó Lipcsei Pétert . Kicsit féltünk is a mérkőzéstől hiszen június óta csak nagypályán játszottunk . Szerencsére nem tiszteltük ellenfelünket és rögtön támadólag léptünk fel . Szépen adogattunk és agresszíven próbáltunk labdát szerezni . Az elején még egy picit akadozott a gépezet , kimaradtak a helyzetek , de aztán beindult a góllövés is . Az első 15 percben háromszor mattoltuk az ellenfél  kapusát . A biztos előny birtokában kissé visszaesett játékunk , az ellenfelünk élt is az alkalommal , így az első negyed után 3:1-es előnnyel fordultunk . A második negyedre sort cserélt mindkét csapat . Ez egyértelműen a mieink játékrésze volt . Rengeteg helyzetünk volt , szép gólokat lőttünk , uraltuk a mérkőzést. Jól szűrtük meg a támadásokat ,szépen járattuk a labdát. A félidőben 8:1 volt a javunkra . A harmadik 25 percre ismét a kezdő sor volt a pályán a csapatoknál. Továbbra is fölényben voltunk , sok helyzetünk volt , amikből szép gólokat is lőttünk . Hátul néhányszor figyelmetlenek voltunk , ellenfelünknek is volt 2-3 helyzete , de összességében a mi akaratunk érvényesült . A záró negyed előtt 12:1 volt a javunkra . Az utolsó játékrészre leültünk . Könnyelműek  , figyelmetlenek voltunk a kapu előtt és rengetek ziccert kihagytunk . Két újabb góllal magabiztos és ilyen arányban is megérdemelt 14:1 -es győzelmet arattunk. Voltak jó periódusaink , de a figyelmetlenségeinket és hibáinkat javítani kell ! A jó eredményt a helyén kell kezelni , örülni kell neki , de folytatni a kemény munkát és javítani a hibákat .

A mérkőzés után a két edző kijelőlte a hétvégi Cordial Kupára utazók névsorát. Nem volt könnyű döntés , hiszen mindenki remekül dolgozott az elmúlt időszakban .

A hétvégi keret : Balogh, Bekker , Cselovszki, Sziklási, Erdélyi, Vas , Sárai , Kovács , Tóth, Kaszab, Kiss, Szabó

Sűrű lesz a következő hét ( 09.22.- 09.28) !

Hétfőn , kedden edzés . Szerdán a Cordial Kupára készülvén az FTC 1998 -as korosztályát fogadjuk Monoron 16:30 -kor. Itt keresztpályán és 6+1 -es felállásban mérkőzünk. Csütörtökön 16:00-18:00 edzés . Szombat és vasárnap pedig a kétnapos és 32 csapatos Cordial Kupán szerepelünk . Ez korosztályunk legerősebb tornája . Sajnos külön nem készültünk a tornára , hiszen a nagypályás bajnokság számunkra az elsődleges. Ennek ellenére bízunk a sikeres szereplésben . Sorsolás csütörtökön, kerethírdetés szerdán lesz. A hétvégére kiírt  Monor - Vecsés bajnokit október 23.-án 09:00-kor pótoljuk .

Nagyszerű játékkal magabiztos győzelem !

Tököl - Monor  0 : 8   ( 0 : 4 )

Monor :  Bekker (Balogh 35. perc) -  Cselovszki (Varga 35. perc) , Sziklási, Kovács , Erdélyi - Vas ,Sárai (Zsíros 43. perc), Tóth (Gyulai 45. perc)  - Kiss (Hegedűs 35. perc) ,  Kaszab , Szabó

Vasárnap Tökölön vendégszerepelt csapatunk . Előzetesen egy nagyon masszív 1996-os és 1997 -es játékosokból álló hazai gárda várt ránk . Nem igérkezett könnyűnek a mérkőzés és ez az elején be is igazolódott . Az elején elaludtunk , a hazaiak egy támadásból két helyzetet is kihagytak . Ezután magunkra találtunk és a 6. percben egy szép egyéni teljesítménnyel a vezetést is megszereztük . Ez megnyugtatta a csapatot és szépen adogatva , veszélyesen játszva nyomás alatt tartottuk a hazaiakat . Jöttek a helyzetek és a gólok is . A félidőben magabiztosan vezettünk is 4:0 arányban . A második félidőben még nagyobb lett fölényünk . A hazaiak csak ritkán jutottak el a kapunkig. Mi továbbra is remekül játszottunk , futószalagon jöttek a helyzetek és az egyre jobban fáradó hazaiak már nem bírták tartani a ritmust. A végeredmény 8:0 lett  .

A mai napon az első 10 percet leszámítva  sokat futva , nagyszerűen játszva , magabiztos győzelmet arattunk .

Teljes a 6. forduló !

Ismerté vált a az utolsó eredmény is az U13 -as  bajnokságunk 6. fordulójából  :

Gödöllő - ESMTK   1 : 2

U15-ös eredmény :  Gödöllő - ESMTK   0 : 10

Változások a programban !

A hétfői elmaradt edzés pénteken 16:00-18:00 között lesz pótolva .

A jövő heti szombati (09.27.) bajnoki mérkőzésünket a Cordial Kupa miatt elhalasztottuk . Ennek pótlása 10.23.-án csütörtökön 09:00-kor lesz Monoron ! A jövő héten szerdán (09.24.) 16:30 -kor keresztpályás edzőmérkőzést játszunk Monoron az FTC 1998-as csapatával ! Ez az összecsapás lesz a felkészülés a 09.27.-09.28.-i Cordial Kupára . 09.30.-án kedden 16:30-kor edzőmérkőzést játszunk Jászberényben az 1997-es jászberényi csapat ellen . Ők szintén az NBII -es nagypályás bajnokságban , az észak-keleti csoportban játszanak.

A részletes program megtalálható a tervezett program alatt !

Elmaradt a hétfői edzés !

A hétfői edzés a rossz idő miatt elmaradt !! Pénteken lesz valószínüleg pótolva az elmaradt foglalkozás !

Megtörtént a Cordial Kupa előzetes beosztása

Megtörtént a jövő hét végi Cardial Kupára - területi elvek alapján - a kalapokba sorolás :

1. kalap: NB 1-es és NB 2-es budapesti és vidéki csapatok: