Régebbi cikkek : Hirek 2009.01.01.-2009.03.10. -ig

Hirek 2009.01.01.-2009.03.10. -ig

2009.03.19. 10:57

Itt olvashatod a 2009.01.01. - től 2009.03.10. -ig az archív híreket .

Heti program (03.09.-03.15) !

A héten megkezdődik a várva várt tavaszi forduló . Hétfőn , kedden , szerdán és csütörtökön kinti edzés a pályán 16:00-18:00 , Szombaton 12:00 - kor az NBII U13-as bajnoki mérkőzésen a Tököl csapatát fogadjuk . Találkozás 11:00-kor a pályán . Az edzőmérkőzéseken már javult a játék ,  remélhetőleg érvényesíteni tudjuk a papírformát és győzelemmel kezdjük a szezont .

Javuló forma , tisztes helytállás !

Szombaton Kiskunmajsára utaztunk ahol edzőmérkőzést játszhattunk  az ország legjobb 1997-es csapatával . Két héttel ezelőtt nagyon elbántak velünk , hiszen 7:0 -ás vereséget mértek ránk . Ráadásul helyzetekig sem nagyon jutottunk . Az utóbbi időben már javuló formát mutattunk és nagyon bíztunk , hogy ez majd egy szorosabb mérkőzésen is tudjuk bizonyítani . Ennek szellemében kezdtük a mérkőzést . Az első 10 percben kiegyenlített küzdelem és mezőnyjáték folyt a pályán . Aztán egy védelmi megingásunkat könyörtelenül kihasználta a hazai gárda . A bekapott góltól visszaesett játékunk . Fölénybe került a hazai gárda és kihasználva zavarunkat 15 perc alatt még két gólt szerzett . Szerencsére nem estünk össze és az utolsó 10 percben már bátrabban is játszottunk . Egy jogos büntetőből szépítettünk , így 3:1 -es hazai vezetéssel zártuk a félidőt. A második játékrészben cserékkel próbáltuk frissíteni a csapatot , de az első 8 perc  rémálom volt .  3 gólt kaptunk óriási védelmi hibákból . Ebben az időszakban teljes volt a fejetlenség. Szerencsére húsz perc után ismét erőre kaptunk , szépítettünk , sőt több tiszta helyzeetünk is volt , tovább faraghattuk volna hátrányunkat . Több gól azonban már nem született , így a hazai csapat teljesen megérdemelt 6:2 -es győzelmet aratott . Az edzőmérkőzésen már javuló játékot produkáltunk és erőben is kezdjük utolérni magunkat. Helyzeteink voltak , és  kétszer 15 percünk is volt  , ahol kimondottan jól játszottunk . Az igazság azonban , hogy volt 2*15 perc ahol meg nagyon rosszul.  Mindenesetre nagyon jó edzőmeccset játszhattunk egy nagyon jó ellenféllel szemben. Az hogy melyik a jobb csapat nem lehet kérdéses , de dolgozunk , hogy ezt a különbséget csökkentsük. Köszönjük majsai barátainknak a szíves vendéglátást és a finom pizzát. A mérkőzés után a Kiskunmajsai fürdőbe vezette le fáradalmait a csapat  .

Heti program (03.02.-03.08) !

A héten megkezdődik a tavasz és már csak kint edzünk. Hétfőn , kedden , szerdán és csütörtökön kinti edzés a pályán 16:00-18:00 , Szombaton 10:00 - kor játszunk Kiskunmajsán a Kiskunmajsa  1997-es csapatával egy nagypályás edzőmérkőzést . Indulás  07:15-kor a pályáról . Megpróbálunk ellenük egy sokkal jobb , hajtosabb és gyorsabb játékkal előrukkolni. Nem lesz  könnyű dolgunk , de remélem mindenki felpörög a mérkőzésre és be tudjuk bizonyítani , hogy sokkal jobb csapat vagyunk , mint amit a múltkori meccsünkön mutattunk. A mérkőzés után lesz kerethírdetés a Cordial CUP ausztiai döntőjére .

Győzelem Újpesten !

Vasárnap remek időben játszottunk 3*30 perces edzőmeccset az UTE 1997-es csapata ellen . Nehéz mérkőzésre volt kilátás , hiszen hiányzóink , betegeink voltak , illetve az UTE ellen mindig jó , hajtós mérkőzést játszottunk . Nem volt ez másként most sem .  Kiegyenlített első 10 perc után kicsit  megpörgettük a játékot és megszereztük a vezetést is . Volt még 2 -3 nagy helyzetünk is az első 30 percben , de ezek kimaradtak , így   a harmadot 1:0- ás vezetéssel zártuk . A második 30 percre kicsit visszaesett a színvonal . Több volt a hiba mindkét oldalon . Az elején mi voltunk fölényben , de a játékrész közepétől átvette az irányítást az UTE . Nem fogtunk embert , többször elől ragadtak középpályásaink , elől pedig nem tudtuk megtartani a labdát . Szerencsére ellenfelünk nem tudott élni a lehetőséggel . A harmad vége ismét a miénk volt és tovább növeltük előnyünket , így 2:0 -al fordultunk a záró 30 percre . Ezt az UTE kezdte harcosabban , de szerencsére magunkra találtunk . Kiegyenlített játék folyt , a játékosok kezdtek fáradni mindkét oldalon. Szépitett a hazai csapat , de szerencsére 5 perc elteltével sikerült újra két gólosra növelni előnyünket . Lőttünk még egy kapufát , kimaradt egy tiszta helyzet is , így az edzőmérkőzésen 3:1 arányban győzni tudtunk . Összességében egy hajtós , küzdelmes mérkőzésen , nagy akarással , de gyakran sok hibával játszva megérdemelt győzelmet arattunk . Hasznos mérkőzés volt , köszönet érte az UTE 1997-es csapatának .

Sok a beteg  !

A héten többen kidőltek a sorból :  Kovács Ricsi , Zsíros Marcell , Sárai Zoltán  , Kiss Dávid , Balogh Péter , Cselovszki Ádám hiányzott betegség miatt . Közülük Kovács Ricsi , Zsíros Marcell , Sárai Zoltán  meggyógyul(t) a többiek még betegek illetve sérültek , ők valószínüleg kihagyják a hétvégi UTE elleni edzőmeccset is .

Heti program (02.23.-03.01) !

A héten kicsit változik a jól megszokott program . Hétfőn és kedden kinti edzés a pályán 16:00-18:00 , szerdán  teremedzés a Nemzetőrben 15:50-18:00 . Csütörtökön kinti edzés a sportpályán 16:00-18:00 .  Vasárnap 14:00 - kor játszunk az UTE 1997-es csapatával egy nagypályás edzőmérkőzést a Megyeri úti műfüvön . Indulás 12:15-kor a pályáról .

Helytálltak csapataink Pécsen !

Hétvégén Pécsre utaztunk egy 15 csapatos  4+1 -es teremtornára , ahol két azonos erősségű csapattal vettünk részt a megméretetésen . Az első napon a csoport mérkőzések zajlottak . Az "A" csoportban lévő Monor fehér csapat először a PVSK csapatával csapott össze és magabiztosan nyert 4:0-ra , majd az UTE "B" gárdáját  3:0-ra vertük. A jó erőkből álló Kozármisleny elleni 4:0 -ás győzelemmel az utolsó fordulótól függetlenül fehér csapatunk csoportelső lett és bekerült a hármas döntőbe . Az utolsó csoportmeccsen ez látszott is , hiszen a csoportutolsó Kinderball ellen csak 1:1 lett az eredmény . A Monor kék gárda is jól kezdett. Először a házigazda PMFC ellen győztünk 3:0- ra , majd egy nagyon gyenge mérkőzésen 2:1 -re vertük a Paks csapatát. A Tisza Volán "B" elleni 2:1-es győzelem azt jelentette ,hogy az UTE "A" elleni mérkőzés lesz a csoportdöntő . Itt már jobban játszottunk , de a sok kimaradt helyzet miatt csak 1:1 lett a végeredmény . Mivel azonban az Újpest további pontokat is vesztett kék csapatunk is bejutott a hármas döntőbe . A két monori csapat mellett a Tisza Volán került még ide. Először a két monori csapat rangadóján a fehér gárda egy fordulatos mérkőzésen 4:3 -ra legyőzte a kék csapatot. Sajnos a Tisza Volán gárdája 3:0 -ra legyőzte a Monor kék csapatát , így a kékek zártak a torna 3. helyén. A döntőben a Monor fehér gárdája próbált visszavágni a Tisza Volánnak , de sajnos a jó játék ezuttal sok kihagyott helyzettel párosult. Bár a játék alapján győzelmet érdemeltünk volna a mérkőzést 1:0-ra a Szeged nyerte . Tegyük hozzá a két nap teljesítménye alapján megérdemelten . Az eredményt nézve nagyszerűen szerepeltek csapataink a tornán , hiszen a jó csapatokat felvonultató megméretetésen a 2. és 3. helyen végeztünk. Viszont ha a mutatott játékot nézzük már nem lehetünk ennyire elégedettek. Több játékosunk mélyen tudása alatt teljesített. A Monori fehér csapat közepes, míg a Monor kék gyenge közepes teljesítményt nyújtott. Lassúak , körülményesek és fáradtak voltunk , de ez valahol természetes is , hiszen a bajnoki rajtig még 3 hét van hátra .  Addig van még időnk javulni és frissülni is . Viszont néhány játékos hozzáállása , fegyelme és akarata nem megfelelő, ezen is nagyon gyorsan változtatni kell .   A torna részletes eredményei a tornák alatt .

Pécsi torna sorsolása !

Megkaptuk a hétvégi pécsi torna sorsolását .  Az első napon a csoprtmeccsek a második napon a helyosztók lesznek . A 15 csapatos tornán  3 csoportban  csoportonként 5 vív majd a minél jobb helyezésekért . A másnapi helyosztókon az azonos helyen végzett csapatok játszanak körmérkőzést .  Minden csapat 6 mecccset fog játszani .

Nézzük a csoportokat :

"A" csoport : Monor fehér , PVSK , FC Mitre ( Újpest "B") , Kinderball Baja , Kozármisleny

"B" csoport : Monor kék , PMFC , Tisza Volán "B" , UTE , Paks

"C" csoport : Békéscsaba, Tisza Volán "A" , Tolna , Kozármisleny U10

Indulás pénteken 16:00-kor a pályáról . Az eredményhírdetés kb.  16:00 -kor lesz .

Heti program (02.16.-02.22) !

A héten folytatódik  a jól megszokott program . Hétfőn kinti edzés a pályán 16:00-18:00 , kedden teremedzés a  Nemzetőrben  15:50-17:30 , szerdán is teremedzés a Nemzetőrben 15:50-18:00 . Csütörtökön kinti edzés a sportpályán 16:00-18:00 .  Pénteken 16:00-kor indulunk Pécsre a 2 napos , 4+1 -es teremtornára .  A 15 csapatos tornán két csapattal veszünk részt . Három ötös csoport lesz , minden csapat hat meccset játszik . Sorsolás a hét elején várható.

Focioktatást kaptunk az edzőmeccsen !

Szombaton  a dabasi műfűvön fogadtuk a Kiskunmajsa  1997-es csapatát. Azt tudtuk , hogy ellenfelünk 1997-es korosztályban a legjobb csapat hazánkban . Ezen tényt be is bizonyították rendesen . Már az  első percekben nekünk estek a  2* 40  perces mérkőzésen . Hibánkat kihasználva már az elején megszerezték a vezetést . Továbbra is a mi térfelünkön folyt a játék és a Majsa tovább növelte az előnyét. Ezután kiegyenlítettebb lett a játék , de kapura nem voltunk veszélyesek . A félidő vége előtt szabadrúgásból már 3:0-ra vezettek  a vendégek. Ez volt a félidei eredmény. A második félidőre teljesen feladtuk a küzdelmet . A fizikálisan sokkal erőteljesebb vendégek teljesen felőröltek minket. Ráadásul nálunk többen mélyen valódi tudásuk alatt játszottak . A cserék sem hoztak lendületet csapatunknak. Folyamatosan támadtak , sokkal gyorsabbak és agresszívebbek voltak nálunk . A vége nagyon csúnya 7:0 -ás Kiskunmajsa siker lett. A mieink nagyon fáradtan mozogtak és a küzdeni  tudással is elég nagy gondok voltak. Lassúak , körülményesek voltunk , ráadásul a húzóemberek nagyon gyenge teljesítménnyel rukkoltak elő . Nagyon hasznos mérkőzés volt , hiszen rámutatott hibáinkra és láthattuk , hogy van hová fejlődnünk. A majsaiak igazolták félelmetes hírüket és nagyszerű játékkal magabiztosan legyőztek bennünket . Gratulálunk nekik .

Heti program (02.09.-02.15) !

A héten folytatódik  a jól megszokott program . Hétfőn kinti edzés a pályán 16:00-18:00 , kedden teremedzés a  Nemzetőrben  15:50-17:30 , szerdán is teremedzés a Nemzetőrben 15:50-18:00 . Csütörtökön kinti edzés a sportpályán 16:00-18:00 . Szombaton  08:00 - kor van indulás Dabasra  , ahol nagypályás edzőmérkőzést játszunk 09:00-tól a Kiskunmajsa 1997-es csapatával . Ismét nagyon nehéz mérkőzésre van kilátás hiszen az első Cordial Cup győztesével játszunk . Nem mellékesen a hétvégi Pasaréti 1997-es tornán olyan csapatok előtt végeztek az élen , mint az MTK , Vasas Pasarét , FTC , Atletico Arad , Debrecen , Haladás , UTE . Szombaton tehát az ország legjobb 1997-es csapatával mérkőzhetünk meg .

Vereség Dabason a Kecskeméttől !

Vasárnap a dabasi műfűvön fogadtuk a Kecskemét 1997-es csapatát. Nagyon nehéz mérkőzésre volt kilátás hiszen ellenfelünk az NBII-es U13 -as bajnokság Délkeleti csoportjának 2. helyén áll . Már a mérkőzés első perceiben kiderült , hogy ellenfelünk igazolva jó hírnevét nagyszerű kis csapat . A 3* 35 perces mérkőzésen álmosan kezdtünk . Többnyire a mi térfelünkön pattogott a labda . A középpályán nem szűrtünk eléggé , nagyon könnyen átjöttek rajtunk . A játék képe gólokban is megmutatkozott , hiszen teljesen megérdemelt 2:0-ás kecskeméti előnnyel zárult az első 35 perc . A második harmadra felélénkült csapatunk . Mi uraltuk a játékot , helyzeteink is voltak már , de erőnből csak szépítésre futotta . 70 perc elteltével 2:1  - re vezetett ellenfelünk. Ebben a játékrészben feljavult a védekezésünk, pontosabb lett játékunk . Az utolsó részben ismét a vendégek játszottak fölényben és kezdtünk fáradni is. Ellenfelünk növelte előnyét , de 15 perccel a vége előtt ők is elfáradtak . Megéreztük a lehetőséget és kihasználva ellenfelünk megingását kiegyenlítettünk . A vége előtt azonban a kecskemétiek  ismét megszerezték a vezetést , amire már sem időnk , sem erőnk nem maradt válaszolni . A találkozó így  5:4-es kecskeméti sikerrel zárult. Tegyük hozzá teljesen megérdemelt volt sikerük , mert jobban játszottak , gyorsabbak is voltak . Az igazsághoz tartozik , hogy a héten nagyon kemény edzéseken vagyunk túl, kicsit fáradtan mozgott csapatunk. Az akarással nem volt gond , de gyakran pontatlanok voltunk és a védekezésünk is többször gyenge lábakon állt. A mérkőzés nagyon jól szolgálta felkészülésünket , a hibákat megpróbáljuk javítani .

Januári edzéslátogatottság !

Elkezdődött az alapozás , megkezdtük a felkészülést . Edzéslátogatottságunk ismét példaértékű. A sérülések , betegségek nélküli edzéslátogatottság 97 %-os , a valós edzéslátogatottság 91 %-os volt  az elmúlt hónapban, ami a sok betegség miatt nagyon jónak mondható.

Heti program (02.02.-02.08) !

A héten beállunk a jól megszokott menetrendre . Hétfőn kinti edzés a pályán 16:00-18:00 , kedden teremedzés a  Nemzetőrben  15:50-17:30 , szerdán is teremedzés a Nemzetőrben 15:50-18:00 . Csütörtökön kinti edzés a sportpályán 16:00-18:00 . Vasárnap  11:30 - kor van indulás Dabasra  , ahol nagypályás edzőmérkőzést játszunk 13:00-tól a Kecskemét 1997-es csapatával .

Sikeres kezdés Vácon !

Szombat délután nem a legjobb előjelekkel utaztunk le Vácra, első idei nagypályás edzőmérkőzésünkre . Hiányzott a csapatból Szabó , Kovács, Kaszab és Zsíros . Varga pedig csak néhány percet tudott játszani . Ellenfelünk a Vác 1997-es csapata volt , akiktől legutóbb 4:2-es vereséget szenvedtünk . Most is 2*35 percet játszottunk. Az első félidő elején jól kezdtünk,  helyzeteink voltak , gólt azonban nem tudtunk lőni . Egy kontrából a hazaiak szereztek szép gólt , majd a félidő felénél megduplázták előnyüket . A gólok visszavetették kissé csapatunkat, de a félidő utolsó 10 percére ismét fölpörögtünk , helyzeteinket berúgtuk , így 2:2 -es döntetlennel vonultunk pihenőre. A második félidőben időnként kimondottan erőszakosan játszottunk . Kevesebb volt a hiba , jobban ment a helyzetkihasználás is . Ebben a játékrészben 10 perc alatt két gólt lőve, már mi vezettünk kettővel  . Ebben a részben uraltuk a játékot és a végén két újabb góllal 6:2-re megnyertük az edzőmérkőzést . Összességében megérdemelt győzelmet arattunk egy igen hajtós kis mérkőzésen , ami a sok hiányzó tükrében nagyon értékes . Voltak hibák amit ki kell még javítanunk , de kezdésnek nem volt rossz a szereplés .

Nagyon sok hiányzóval megyünk Vácra  !

A szombati Vác elleni edzőmérkőzésre nagyon sok hiányzóval megy csapatunk . Kovács , Kaszab, Szabó , Zsíros Varga lebetegedett , így ők nem tudnak jönni.

Heti program (01.26.-02.01) !

A jó szereplés és a fárasztó hétvége miatt a hétfői edzés elmarad . Kedden edzés a sportpályán 16:00-18:00 , szerdán teremedzés a Nemzetőrben 16:00-18:00 . A csütörtöki nagypályás edzőmeccs Pasaréten a Vasas Pasarét 1997 -esek ellen  ELMARAD !!!! Helyette edzést tartunk a sportpályán 16:00-18:00 között. Szombaton 14:00 kor van indulás Vácra , ahol nagypályás edzőmérkőzést játszunk a Vác 1997-es csapatával . A mérkőzés 15:45-kor kezdődik és 2*35 percet játszunk. A pálya használhatatlansága miatt elmaradt csütörtöki Vasas Pasarét elleni edzőmeccs jobb idő esetén szintén egy hétköznap lesz pótolva.

A bajnoksággal kapcsolatos hír , hogy a tavaszi nyitófordulót (15. forduló) elhalasztották az utolsó fordulóra , június  06.-ra . Így Dunaújvárosba csak ekkor látogatunk .

Az első tavaszi forduló így március 14.-én lesz . Mi 03.14.-én szombaton 12:00 -kor fogadjuk a Tököl csapatát . A többi fordulót és a tavaszi menetrendet lásd a bajnoki sorsolás tavaszi szezon alatt .

Nagyszerű eredmények Békéscsabán !

Nagyszerűen szerepeltek csapataink a hétvégi , 2 napos , 17 csapatos békéscsabai nemzetközi teremtornán . A torna 1*25 perces , 5+1 -es felállású és 5*2 -es kapura volt megrendezve . Mindkét  csapatunk  közel azonos erősséget képviselt . Nézzük előbb a fehér csapat szombati csoportmeccseit . Az első mérkőzésen a nagyon jó erőkből álló Sumadia volt az ellenfél . Végig a kezünkben tartottuk az összecsapást , de ellenfelünk egy pillanatra sem adta fel a küzdelmet . A vége 5:2 -es győzelem lett . Következett  a Temesvár "A" csapata . Sajnos elég gyengén játszottunk és hiába vezettünk több góllal is , a végén ellenfelünk kiegyenlített , így 5:5 lett a vége . Az utolsó fordulóban az előző héten Gyöngyösön magabiztosan tornagyőzelmet arató Jászberény várt csapatunkra . Ezen a mérkőzésen már jobban ment és jó játékkal magabiztos 4:0 -ás győzelmet arattunk. Ezzel fehér csapatunk csoportgyőztesként került a 8 közé . Kék csapatunk a Békéscsaba "B" ellen kezdte a küzdelmeket . Közepes játékkal , magabiztos 7:2-es győzelem . Ezután egy nagyon hajtós , kemény ellenfél a Bolesnikov "A" csapata következett  , akik ellen szenvedve , sok hibával játszva nyertünk 5:2 -re . Az utolsó fordulóban egy tétnélküli mérkőzésen a Tisza Volán kék csapatát győztük le 6:1 arányban . Ezzel kék csapatunk is csoportgyőztesként került a legjobb 8 közé.

Másnap került sor a folytatásra . Előbb fehér csapatunk győzött a Bolesnikov ellen egy kemény mérkőzésen 2:0 arányban . A kék gárdánk végig vezetett a Sumadia ellen , de a végén 5 perc alatt kaptunk két gólt , így 3:3-as döntetlen lett a mérkőzés . Szerencsére a büntetőknél jobban céloztunk , így mindkét csapatunk a 4 közé került. Itt a sorsolás szeszélye folytán egymással kellett játszanunk . Egy fordulatos mérkőzésen 4:4 lett a végeredmény . Jöhettek a büntetők . A kék csapat pontosabb volt , így ez a gárda került a döntőbe , míg a fehérek játszhattak a 3. helyért . A bronzcsatában nagyon jól kezdtünk, 10 perc elteltével vezettünk 4:1 -re . Az utolsó 5 percben azonban összezuhantunk és 3 másodperccel a vége előtt kiegyenlített a Tisza Volán . Megint büntetőrúgás . Többször is megnyerhettük volna a párbajt, de megremegtek a lábak és be kellett érniük a fehér csapat játékosainak a 4. hellyel . Egy kicsit keserű volt a szánk íze , hiszen már kezünkben volt a mérkőzés mégsem tudtuk megnyerni . A döntőben a kékek ellenfele a hazai Békéscsaba "A" csapata volt . Nem játszottunk igazán jól , sok volt a pontatlanság, a legnagyobb helyzeteket is kihagytuk . A sok kihagyott helyzet most nem bosszulta meg magát , hiszen egy perccel a vége előtt megszereztük a győztes gólt és megrdemelten nyertük meg a tornát . A torna gólkirálya Kaszab Bence  , míg a torna legjobb játékosa Sárai Zoltán lett . A sok jó csapatot és kemény küzdelmet hozó tornán rendkívül értékes az 1. és 4. hely ! Annak fényében meg különösen , hogy nem is készültünk külön erre a tornára és teremedzéseink is alig voltak . Ráadásul kemény felkészülési időszakban , izomlázzal a lábban szerepelt sikeresen mindkét társaság .

Részletes eredmények a tornák alatt !

Nagyüzem a tornákon !

Hétvégén több torna is megrendezésre került . Csemegézzünk belőlük .

Sopronban az 1998-as korosztályban :  1. Szombathely Lurkó   2. Győr  3-4. Videoton , Sopron

Vasas rendezésében 1998-as korosztályban :  1. Tápiószecső   2. Vasas Pasarét   3. Gyöngyös

Szigetvár 1998-as korosztály :  1. Csepel-Halászi  2. Bjelovar (horvát)  3. Baja
4. Tolna   5. PMFC    6. PVSK   7. Kapronczai FS (Szigetvár)  8. Villány
9. Bjelovár 99   10. Mohács   11. Szentlőrinc  12. Kozármisleny

A hétvégi németországi U11 -es EURO CUP - on  a Dalnoki Akadémia csikócsapata a csoportmeccseken 4 vereséggel és 1 győzelemmel zárt és nem jutott tovább. A tornát a Cordial Kupán is résztvevő Herta Berlin nyerte a Bayern Munchen előtt.

Megkaptuk a hétvégi torna csoportbeosztásait !

Megkaptuk a hétvégi békéscsabai teremtorna csoportbeosztását . Az 1998-as  tornán 17 csapat vesz részt . Mindkét csapatunk a sportcsarnokban játsza mérkőzéseit .

"A" csoport :  CSFC Electrica Timisoara "A" ,  Monor SE fehér  , FK Sumadia Kragujevac  , Jászberényi SE

"B" csoport : Monor SE kék , Bolesnikov Novi Sad "A" , T.Volán FS Szeged kék , Békéscsaba Előre 1912 SE

"C" csoport : FK Mika Antic Pancevo , SC. Hírös-Ép Kecskemét , T.Volán fekete , Elect. Timisoara "B" , Békéscsaba UFC

"D" csoport : CS Atletico Arad , CSS FL Filiasi Craiova , Berényi Gyermek FC , Bolesnikov Novi Sad "B"

A fehér csapat első mérkőzése 09:30 -kor , a kék csapat első mérkőzése 09:55-kor lesz . Részletes program a tornák alatt .

Következő hét programja  (01.19.-01.25) !

Csapatunkra ezen a héten is kemény munka vár . Kedden  teremedzés a Nemzetőrben 15:50 - 17:30  , szerda teremedzés a Nemzetőrben  15:50 - 18:00, csütörtök kinti edzés a pályán 16:00-18:00. Pénteken 16:30-kor busszal indulunk Békéscsabára a 2 napos nemzetközi teremtornára ,ahol két azonos erősségű csapattal veszünk részt a tornán .

Az első heti programunk (01.12.-01.18) !

Csapatunk első heti ráhangoló programja a következőképpen alakul :  kedden  teremedzés a Nemzetőrben 15:50 - 17:30  , szerda teremedzés a Nemzetőrben  15:50 - 18:00, csütörtök kinti edzés a pályán 16:00-18:00,  szombaton 14:00-16:00 lesz edzés kint a sportpályán .

Elkezdődött az új év !

Csapatunk számára szombaton véget ér a téli pihenő és megkezdjük felkészülésünket az előttünk álló feladatokra . Ezek közül a legfontosabbak a nagypályás bajnokság és a május végi Cordial Kupa európai döntője . Az első edzés   2009.01.10. én szombaton 14:00-16:00 lesz kint a sportpályán , ami után szülői értekezletet  is tartunk . A felkészülés során a heti programok általában : hétfő kinti edzés a pályán 16:00-18:00 , kedd terem edzés a Nemzetőrben 15:50 - 17:30  , szerda terem edzés a Nemzetőrben  15:50 - 18:00, csütörtök kinti edzés a pályán 16:00-18:00 és hétvégén általában edzőmeccs vagy torna . Tavasszal két teremtornán veszük részt . Január végén a 2 napos békéscsabai és február végén a szintén 2 napos pécsi teremtornán. Mindkét megmérettetésen két azonos erősségű csapattal megyünk. A teremtornákra nem készülünk igazán , edzőmeccset nem is játszunk kispályán . Annál több lesz viszont a nagypályás felkészülési mérkőzés . Játszunk a Kiskunmajsa 1997-es , a szintén nagyon erős Kecskemét 1997-es , a Vác 1997-es , az UTE 1997-es és a Vasas Pasarét 1997-es csapataival . Nem igérkezik könnyűnek a felkészülés , de céljaink megvalósításához nagyon kemény munka szükséges . A részletes menetrendet a tervezett programoknál találod.

Véget ért a 2008 -as év !

Csapatunk befejezte a 2008-as évet . A mai naptól 3 hetes,  jól megérdemelt pihenőn lesznek a gyerekek !

12.28.-án vasárnap  13:00-14:30 évbúcsúztató játék lesz a pályán . Utána 14:30- 15:00 -ig szülői értekezlet lesz . Az első edzést január 10.-én szombaton 14:00 - 16:00 tartjuk . A részletes és alakuló programot a tervezett programoknál olvashatjátok !

Minden  sportbarátunknak , edzőknek , vezetőknek , ellenfelünknek és minden sportszerető szurkolónak Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánunk !

Meglepetést kaptunk karácsonyra !

Óriási megtiszteltetésben részesült csapatunk . A mai napi Pest Megyei Sportkarácsony  keretein belül került sor a legjobb Pest Megyei sportolók és csapatok kitüntetéseinek átadására . Kis csapatunk a Pest Megye legjobb utánpótlás csapata I. helyezettjének járó címet nyerte el , megelőzve a Váci Reménység Sportegyesület gerelyhajító csapatát  és a  Százhalombatta Város Ifjúsági Sportegyesület rögbi csapatát . A díjakat Balczó András, háromszoros olimpiai és tízszeres világbajnok öttusázó, Grosics Gyula olimpiai bajnok, VB ezüstérmes labdarúgó, a legendás "Aranycsapat" tagja, a tőrvívásban világbajnok, kétszeres olimpiai 2. helyezett Dr. Kamuti Jenő, a Magyar Olimpiai Bizottság főtitkára, valamint dr. Szűcs Lajos, a közgyűlés elnöke, Wentzel Ferenc, a Pest Megye Közgyűlésének alelnöke, és Solymosi Sándor, az Ifjúsági és Sportbizottság elnöke adta át. Köszönettel tartozunk a monori önkormányzatnak , a monori sportegyesület vezetőinek , a szakosztály vezetőinek és edzőinek , szülőknek és mindazoknak akik segítettek minket , eredméyeink és elismerésünk elérésében .  Képek a galériában már megtalálhatóak !