Régebbi cikkek : Hirek 2009.10.01.-2009.12.31. -ig

Hirek 2009.10.01.-2009.12.31. -ig

2010.01.11. 09:26

Itt olvashatod a 2009.10.01. - től 2009.12.31. -ig az archív híreket .

Papírforma eredmény , nagy bravúrok nélkül !

Szombaton Gödöllőn vettünk részt egy 10 csapatos teremtornán . Két vegyes sorral vágtunk neki a mérkőzéseknek. Összeszokott gárdáról nem beszélhettünk , hiszen Földesi Zoli csapatából az 1998-as születésű játékosok , új játékosokból és néhányan a mi csapatunkból alkották a keretet . A mérkőzéseken mindkét sor azonos játékidőt játszott . Az első mérkőzésen 3:1 arányba legyőztük a Kistarcsa csapatát , majd egy kisebb bravúrral 1:1 -es döntetlent értünk el a későbbi győztes  Vasas Pasarét ellen egy nagyon hajtós mérkőzésen. Az Airenergy ellen volt a mélypont , hiszen nagyon gyenge játékkal sima 3:0 -ás vereséget szenvedtünk . Az utolsó mérkőzésen sajnos nagy egyéni hibák miatt 3:1 arányban alulmaradtunk  az FTC-vel  szemben , így a 7. helyért játszhattunk a helyosztón . Itt a MAC csapata ellen rengeteg helyzetet kihagyva 3:2 -es vereséget szenvedtünk és a 8. helyen végeztünk. Az igazság az , hogy az előzetes esélyek alapján ez várható volt , papírforma eredmények születtek . Egy kis hiányérzetünk a helyosztó mérkőzésen volt , ott egy kis odafigyeléssel győzhettünk volna . Nagyszerűen szervezett , erős levezető torna volt a résztvevő gyerekeknek .  Részletes eredmények a tornák alatt.

Gödöllői teremtorna !

December 19-én szombaton Gödöllőn veszünk részt egy 1998-as teremtornán Földesi Zoli csapatával vegyesen . A 40*30 -as műfüves pályán 1*15 perces játékidő lesz , 5*2 -es kapura 5+1 fővel . Indulás 07:45-kor a pályáról , találkozó Gödöllőn 08:20-kor . A keret : Bekker , Hegedűs , Gyulai, Lázár, Pataki , Fábián, Kovács Balázs , Szabó , Varga , Zsíros, Dani T  . Csoportellenfeleink : FTC , Vasas Pasarét , Airnergy, Kistarcsa. 09:05-kor Kistarcsával kezdünk , majd 09:57-kor a Vasas Pasarét ellen játszunk. 10:50-kor az Airnergy , majd 11:07-kor az FTC lesz az ellenfelünk.A torna várhatóan 13:00 körül ér véget. Részletek majd a tornák alatt.

Heti programok az év hátralevő részében  (12.07.-12.15) !

A héten megkezdődött a levezetés . Az utolsó edzés december 15.-én lesz és kezdetét veszi a majd 1 hónapos pihenő . 12.07.-én hétfőn  edzés 16:00-18:00 , 12.08.-án kedden edzés 16:30-18:00 , 12.10.-én csütörtökön edzés 16:15-18:00 . Az évzáró 12.12.-én szombaton lesz 13:00 kezdéssel a sportpályán . Szülői értekezlet , szülők - gyerekek mérkőzés szerepel a délutáni programban . 12.14.-én hétfőn edzés 16:00-18:00 , 12.15.-én kedden edzés 16:30-18:00 . 12.19.-én szombaton Gödöllőn szerepelünk egy 10 csapatos , 1998-as teremtornán . Az új év első edzése  2010.01.11.-én hétfőn 18:00-20:00 között lesz a Jászai iskola termében !

Elmarad a felcsúti mérkőzés !

A péntekre tervezett felcsúti edzőmérkőzés a betegségek és  iskolai programok miatt elmarad. A héten már csak szerdán 16:30 - 18:00 lesz levezető edzés. A hét többi napjain pihenő lesz .

Teljes az őszi eredménylista !

A 15. forduló mérkőzésén: Újbuda - Vasas Pasarét   2 : 4 . Ezzel teljes az őszi szezon eredménylistája.

Hasznos mérkőzés vereséggel !

Szombat délelőtt vegyes csapattal szerepeltünk Dánszentmiklóson a helyi U13 -as csapat ellen . Soha nem látott összeállításban és néhány fiatalt kipróbálva léptünk pályára U13-as csapatunkkal vegyesen . A jónéhány 1996-os születésűvel megerősített hazaiaknak méltó ellenfelei voltunk . Kiegyenlített játék és egy kicsivel több vendéghelyzet jellemezte a mérkőzést . Gólt viszont a hazaiak értek el , így 1:0 arányban a győzelmet is megszerezték .

Heti program (11.23.-11.29) !

Véget ért a bajnokság és egy kicsit változnak az edzésrendek is . Hétfőn, kedden , szerdán és csütörtökön edzés 16:30-18:00 .  Hétvégén szombaton 10:00 kezdéssel Dánszentmiklóson a helyiek kiemelt megyei U13-as bajnokságban szereplő együtteséhez látogatunk.  Kezdés 10:00-kor , indulás  09:00 - kor a pályáról . Vegyes csapattal szerepelünk ,  Földesi Zoli 1998-as születésű játékosaival  egészülünk ki .

20 perc játék , 40 perc szenvedéssel !

NBII U13 Közép "A" csoport :

Monor - Dunaújváros    2 : 1   ( 2 : 1 )

Monor :  Balogh (Bekker 35. perc) -  Kaszanyi ,  Cselovszki , Sziklási ,  Erdélyi  -  Kovács R , Sárai , Tóth  - Kiss (Zsíros 35. perc) , Kaszab, Szabó ( Varga 52. perc)

A bajnokság zárásaként az 1. forduló elmaradt mérkőzését pótoltuk Felcsúton a Dunaújváros csapata ellen . Jól ismertük őket és nehéz mérkőzésre lehetett számítani . Jól kezdtük a mérkőzést teljesen beszorítottuk ellenfelünket . 20 perc alatt eldönthettük volna a találkozót , azonban a kihagyhatatlannak tűnő helyzetek is kimaradtak . Két szép támadás végén megszereztük illetve növeltük előnyünket és vezettünk 2:0 -ra . Ezután azt hittük hogy vége a mérkőzésnek teljesen leültünk .A vendégek egy szabadrúgás után szépítettek . A második félidő értékelhetetlen volt , mindkét oldalon csapkodó játékkal . Jobbára a két tizenhatos között ment a birkózás helyzetek nemigen voltak . A végén két lehetőségünk volt a találkozó eldöntésére , de ezek kimaradtak , így a helyzetek alapján mindenképp megérdemelt győzelmet arattunk . A vendégek bebizonyították , hogy a helyezésük ellenére nagyon jó kis csapat - amit mi eddig is tudtunk- . A mai második félidei fegyelmezetlen , akaratgyenge , futás nélküli , sok hibával tarkított játékunkra viszont nincs magyarázat . A mai nap egyetlen pozitívuma a 3 pont volt . Ezzel számunkra véget ért a bajnokság őszi szezonja . A 4. helyen várjuk a folytatást , ami nem rossz eredmény , de kár a néhány nyerhető mérkőzésen elhullajtott pontokért.

U15-ös társcsapatunk is győzött :  Puskás A - Dunaújváros  5:1

Bajnoki mérkőzések !

A 14. forduló mérkőzését pótolták :   Vasas Pasarét - Gödöllő 6 : 0

Az 1. forduló mérkőzésén :   III. kerület  - Csepel-Halászi  5 : 1

Heti program (11.16.-11.22) !

Ezen a hétvégén megint  a megszokott edzésrend lesz, reméljük az időjárás is így gondolja  . Hétfőn, kedden , szerdán és csütörtökön edzés 16:00-18:00 .  A bajnokság  1. fordulójából elmaradt mérkőzésen  szombaton Felcsúton a Dunaújváros csapatát fogadjuk . Kezdés 11:30-kor , indulás busszal 09:00 - kor a pályáról .

Nagyszerű mérkőzés , érdemtelen vereséggel !

Airnergy - Monor    2 : 1   ( 1 : 1 )

Monor :  Bekker (Balogh 35. perc) -  Kaszanyi ,  Cselovszki , Sziklási ,  Erdélyi  -  Kovács R , Sárai (Zsíros 35. perc), Tóth  - Kiss , Kaszab, Szabó ( Varga 56. perc)

A 15. forduló mérkőzésén rangadón az Airnergy otthonába látogattunk . Nagyon nehéz mérkőzés igérkezett , hiszen ellenfelünk  előttünk   áll a táblázaton ráadásul Vas Veni is hiányzott betegség miatt . A nagyon nagy fizikális fölényben lévő hazaiak ellen kissé megilletődötten kezdtünk . 5 perc után azonban megnyugodtunk és pontosabban játszottunk . Nagyon nagy volt a küzdelem , de védekezésünk remekül működött. Kontráink veszélyesek voltak , hiszen elöször egy szép támadás végén lesgólt lőttünk , de néhány perc múlva a vezetést is megszereztük. Növelhettük volna előnyünket , de nagy helyzetbe oldalhálót találtuk el . Ellenfelünk birtokolta többet a labdát , de helyzetbe nem tudtak kerülni . A félidő vége előtt sajnos egy szerencsétlen ütközés következtében Sárai  szenvedett sérülést, így ő is kidőlt a sorból . A közjáték megzavart minket , hiszen az ő üres helyén kaptunk egy buta gólt , ezzel döntetlennel vonultak a csapatok pihenőre . A második félidőben is maradt a nagy csata , óriási párharcokkal . Nagyszerűen küzdöttünk és átvettük a játék irányítását . Bátrak voltunk , mindkét csapat a győzelemre törekedett. Ez sajnos ellenfelünknek sikerült megszerezni . A gól után hiába voltak óriási lehetőségeink az egyenlítésre , ezekből nem sikerült betalálnunk. Így egy nagyszerű mérkőzésen szenvedtünk vereséget , melyet a helyzetek alapján nyernünk lehetett volna. Azonban a gyerekek óriásit küzdöttek és helyenként szépen játszva szenvedtek vereséget idősebb ellenfelüktől . Mindkét csapatnak kijár a gratuláció !

15. forduló :  III. kerület - UTE   9 : 0  , Kalocsa - Honvéd  0 : 1   ,  Dunaújváros - Csepel-Halászi   1 : 2  ,  Balassagyarmat - BKV   5 : 0  , Videoton - MTK  0 : 5

Bajnoki mérkőzés !

A 15. forduló előrehozott találkozóján :   FTC - Gödöllő 1 : 1

5. fordulóból pótolt mérkőzésen :   Gödöllő - Kalocsa  6 : 3

Elmarad az edzés !

A csütörtöki edzés elmarad !!!

Heti program (11.09.-11.15) !

Ezen a hétvégén ismét a megszokott edzésrend lesz . Hétfőn, kedden , szerdán és csütörtökön edzés 16:00-18:00 .  A bajnokság  15. fordulójában igazi rangadó következik . Szombaton az Airnergy-hez  látogatunk. Kezdés 11:00-kor , indulás kocsikkal 09:30 - kor a pályáról .

Kötelező győzelem !

Balassagyarmat - Monor    1 : 3   ( 1 : 2 )

Monor :  Balogh -  Kaszanyi ,  Cselovszki , Sziklási ,  Erdélyi (Varga 66.perc)  -  Kovács R ( Kovács B 62.perc), Sárai (Fábián 64. perc), Tóth  - Kiss ( Zsíros 45. perc) , Kaszab, Szabó

A 14. fordulóban a hazai pályán veszélyes Balassagyarmathoz látogattunk . Ellenfelünk megtréfálta a Dunaújváros és a Videoton csapatát is. A mérkőzés jól kezdődött mi támadtunk és irányítottuk a mérkőzést , a hazaiak jobbára csak védekeztek . Hiába volt nyomasztó a fölényünk egy kontrából a Gyarmat szerezte meg a vezetést. A gól szerencsére felpaprikázott minket és 10 perc alatt megfordítottuk a mérkőzést . A játék a hazaiak térfelén folyt , nagy volt a labdabirtoklási arány különbsége. Több lehetőségünk volt , azonban a hazaiak kapusa nagyszerű napot fogott ki . A második félidőben még nagyobb volt a különbség . Ellenfelünk elfáradt és újabb gólunk után fel is adták a küzdelmet. Hiába alakítottunk ki több helyzetet és lőttünk még egy szabályosnak tűnő gólt -amit sajnos nem adtak meg - nem sikerült növelni előnyünket . Összességében egy nehéz találkozón sikerült magabiztos győzelmet aratnunk . A játékkal nem volt gond , a helyzetkihasználásunkon van még mit javítani .

U 15-ös társcsapatunk is győzött :  Balassagyarmat - Felcsút  0 : 3

14. forduló :  MTK - Kalocsa    9 : 0 , , Dunaújváros - Airnergy  2 : 3 , Honvéd - Újbuda  2 : 1 , FTC - III. kerület  2 : 5 , UTE - Csepel-Halászi   2 : 2 , BKV - Videoton  0 : 5

Bajnokikat pótoltak !

7. forduló  Kispest - MTK  1 : 2 ,   8.forduló : Airnergy - Gödöllő  4 : 0

Bajnoki eredmények 13. forduló !

Gödöllő - Kispest  3 : 4 , Csepel-Halászi - Airenergy 1 : 4

Balassagyarmat - Dunaújváros   1 : 0  ,   Újbuda - MTK  0 : 3   ,  Kalocsa - BKV  6 : 2  ,   UTE - FTC  2 : 2   ,   III. kerület - Vasas P.  4 : 0

Heti program (11.02.-11.08) !

Ezen a hétvégén végre ismét a megszokott edzésrend lesz . Hétfőn, kedden , szerdán és csütörtökön edzés 16:00-18:00 .  A bajnokság  14. fordulójában  szombaton Balassagyarmatra látogatunk. Kezdés 12:00-kor , indulás busszal 09:00 - kor a pályáról .

Igazságos döntetlen a rangadón!

Videoton - Monor    2 : 2   ( 2 : 1 )

Monor :  Bekker (Balogh 35. perc)  -  Varga , Kaszanyi , Sziklási ,  Erdélyi  -  Kovács R , Sárai , Tóth  - Kiss , Kaszab, Zsíros (Szabó 35. perc)

A 13. fordulóban igazi rangadóra került sor , hiszen a Videoton csapatához látogattunk . Mindig nehéz és kemény csatát vívtunk velük és ez nem volt másképp most sem . Az előjelek sem voltak jók hiszen Cselovszki és Vas játékát sérülés miatt nélkülöznünk kellett , így egy kicsit felfotgatott csapattal kezdtünk . Sajnos rosszul indul a mérkőzés , a hazaik uralták az első 10 percet és a vezetést is megszerezték . A gól után kezdtünk ébredezni és átvettük a játék irányítását , sikerült is egyenlítenünk . A félidő vége előtt egy szögletrúgás után ismét a hazaiak szereztek vezetést, így 2:1 -es Vidi előnnyel mehettünk szünetre. A második félidőben agresszívebbek lettünk , fölényben voltunk és ki is egyenlítettünk . A hátralévő 20 percben nagy csata alakult ki , mindkét oldalon lehetőségekkel , de az eredmény már nem változott. A látottak alapján igazságos döntetlen született. Összességében nagyon pontatlanul , sok hibával játszottunk , mélyen tudásunk alatt . Csak a második félidő első felében próbáltunk úgy küzdeni ahogy kellett volna az egész mérkőzésen . A párharcokat elvesztettük , nagyon kapkodva, félve és kényelmesen játszottunk . Az egy pontnál a mai teljesítményünkkel nem érdemeltünk többet .

Bajnoki eredmények !

13. forduló nyitómérkőzésén : Gödöllő - Kispest  3 : 4 , Csepel-Halászi - Airenergy 1 : 4

1. forduló :  MTK - Balassagyarmat    4 : 0

Edzőmeccsek a Pest megyei válogatón !

Hétfőn edzőmérkőzést játszottunk a Pest Megyei válogatott keret ellen, akik két csapattal érkeztek . Az edzőmeccs és állapotfelmérő sajnos nem hozott nagy csatát . Mindkét csapat ellen nagyon meggyőzően játszottunk és többgólós győzelmeket arattunk . Ellenfelünk a félpályán sem nagyon jött át . Szerencsére látszott a két gárda közötti egyéni különbség is . A mérkőzéseket megtekintette a felcsúti szakmai vezetés is .

Heti program (10.26.-11.01) !

Ezen a hétvégén is felborul  a megszokott edzésrend . Hétfőn Pest megyei kiválasztón szerepel 12 játékosunk . Nekik hétfőn 12:00 órakor a monori sportpályán kell lenniük . A többieknek pihenő lesz .Kedden edzés 16:00-18:00 . Szerdán pihenő  . A bajnokság  13. fordulójából  a  Videoton elleni mérkőzés csütörtökön lesz  Székesfehérváron . Indulás kocsikkal 12:15 - kor a pályáról , kezdés  15:00-kor . Pénteken edzés 15:30 - 17:30. A hétvége mindenkinek szabad lesz .

Biztos győzelem!

Monor  - Kalocsa    6 : 0   ( 2 : 0 )

Monor :   Balogh (Bekker 35. perc)  -  Kaszanyi , Cselovszki (Kovács B 48. perc), Sziklási ,  Erdélyi  -  Kovács R (Fábián 51. perc), Sárai (Hegedűs 44. perc), Tóth (Varga 51.perc)  - Kiss , Kaszab, Vas (Zsíros 17. perc)

A bajnokság  12. fordulójában az elmúlt héten a Dunaújváros ellen 3:0 arányban győző Kalocsát fogadtuk . A vendégek több meglepetést is elértek , ezért ez a találkozó sem igérkezett könnyűnek. A mérkőzés elején 10 perc alatt eldönthettük volna a mérkőzést hiszen 4 nagy helyzetünk is volt , ezek sajnos megint kimaradtak . Továbbra is támadásban maradtunk és megszereztük a vezetést . Uraltuk a játékot , de ellenfelünk gyors csatáraira nagyon figyelnünk kellett . A félidő vége előtt tovább növeltük előnyünket , így 2:0 -val mehettünk a szünetre. A második félidőre feljavult játékunk és néhány kihagyott helyzet után megindult a gólgyártás . Ellenfelünk nem nagyon jött át a félpályán . Egy egy kontra kivételével jól szürtünk a középpályán és végre a sok helyzetből gólokat is rúgtunk . 10 perccel a vége előtt már 6:0 volt az eredmény. Az utolsó 10 percre azonban egy kicsit elkényelmesedtünk , többen már a végét várták. Összességében egy hajtós mérkőzésen , időnként jól játszva , küzdve , magabiztos , megérdemelt győzelmet arattunk .

12. forduló eredményei : FTC - Csepel-Halászi   2 : 4 ,  Dunaújváros - Videoton  1 : 1 , MTK - Gödöllő  4 : 0 , Vasas P - UTE  4 : 2 , Kispest-Honvéd- III.kerület  4 : 5  , BKV - Újbuda  0 : 7  ,  Airnergy - Balassagyarmat  6 : 1

U15-ös társcsapatunk is győzőtt : Puskás Akadémia - Kalocsa  12 : 2

Heti program (10.19.-10.25) !

A héten a hosszú ünnep miatt kicsit változik a megszokott edzésrend . Hétfőn edzés 16:00 - 18:00 , kedden edzés 16:30-18:30 . Szerdán pihenő  . A bajnokság  12. fordulójából  a  Kalocsa elleni mérkőzés csütörtökön lesz  Felcsúton . Indulás busszal 12:00 - kor a pályáról , kezdés  15:00-kor . A hétvége mindenkinek szabad lesz .

Javuló játék , magabiztos győzelem!

Újbuda  - Monor    2 : 6   ( 1 : 3 )

Monor :  Bekker  (Balogh 35. perc)  -  Kaszanyi , Cselovszki , Sziklási ,  Erdélyi (Varga 45.perc) -  Kovács R , Sárai , Tóth  - Zsíros (Kiss 35. perc) , Kaszab, Vas (Szabó 40. perc)

A bajnokság  11. fordulójában az Újbuda együtteséhez látogattunk , nem titkoltan a győzelem reményében. A múlt heti hazai pontvesztésünket szerettük volna kijavítani és megőrizni helyünket az élbolyban . Jól indult a mérkőzés , hiszen az 5. perben gólt lőttünk . Mindenki megállt a hazaiak készülődtek középkezdéshez , de meglepetésre a játékvezető nem látta hogy bent volt a labda. Szerencsére ez nem fogott meg minket hiszen két perc múlva a vezetést is megszereztük . Továbbra is mi támadtunk , elllenfelünk csak elvétve jött át a mi térfelünkre . A helyzetkihasználásunk is javult , hiszen két perc alatt újabb két gólt lőve 3:0 -ra vezettünk . A félidő vége előtt sajnos egy pontrúgás után szépítettek a hazaiak, így nem dőlhettünk hátra . A második félidőben is folytattuk harcos játékunkat és két perc alatt újabb két gólt lőve magabiztossá tettük előnyünket . A hazaiak szépítő találata csak kozmetikázta az eredményt. A 40.  percben emberelőnybe kerültünk , hiszen kiugró játékosunkat a 16 vonala előtt hátulról felrúgták , jogos volt a kiállítás . Ezután kissé leült a játék . Helyzeteink megint megvoltak , de pontatlanok voltak a befejezések és sorra kimaradtak a lehetőségek . A vége előtt újabb találatunkkal megérdemelt 6:2-es győzelmet arattunk . Játékunk javuló képet mutatott . Sokkal több volt a játék , szépen építettük fel a támadásokat és helyzetkihasználsunk is jobb volt.

U15-ös társcsapatunk is szép győzelmet aratott :  Újbuda - Puskás Akadémia  3:5 (3:0)

11. forduló eredményei : III.kerület - MTK  0:6  ,  FTC - Vasas P   1:1  ,  UTE - Kispest  4:1  , Kalocsa - Dunaújváros 3:0  ,  Csepel-Halászi - Balassagyarmat  2:0  ,  Videoton - Airnergy  1:3  ,  Gödöllő - BKV   11:1

Heti program (10.12.-10.18) !

A héten a  megszokott edzésrend lesz. Hétfőn és kedden  edzés 16:30 - 18:30 . Szerdán és csütörtökön edzés 16:00-18:00 . A bajnokság  11. fordulójában az Újbuda csapatához látogatunk . Kezdés szombaton Budapesten a Csőrsz utcában valószínüleg 14:30-kor .

Gyenge játékkal döntetlen  !

Monor  - Gödöllő    3 : 3   ( 1 : 2 )

Monor :  Balogh (Bekker 35. perc)  -  Cselovszki , Sziklási ,  Kovács R , Erdélyi -  Kaszanyi , Sárai , Tóth  - Kiss , Kaszab, Vas

A bajnokság  10. fordulójában először fogadtuk Monoron ellenfelünket , jelen esetben a Gödöllő csapatát . A győzelem reményében azonnal támadólag léptünk fel és rögtön vezetést is szereztünk . Ezután sorra dolgoztuk ki lehetőségeinket , de nagyon pontatlanok voltunk a kapu előtt . Az első , majd a második vendég támadásból is gólt rúgott ellenfelünk , kihasználva óriási védelmi hibáinkat . Ettől kapkodóvá vált játékunk és nagyon sok lett a hiba . Hiába támadtuk végig a félidőt és a második játérész elejét , újabb gólt egy ellenakcióból újra a vendégek szereztek . 1:3 volt az eredmény a 45. percben . Ekkor azonban úgy játszottunk ahogy az elejétől fogva kellett volna . Teljesen beszorítottuk ellenfelünket , szinte a saját térfelükről sem jöttek ki . Sorozatban jöttek a lehetőségek , amikből kettőt értékesítve kiegyenlítettük . Ezután a győzelem megszerzésére is volt sok lehetőségünk , de ez nem sikerült , így a mai nagy védelmi megingásaink és a kapu előtti pontatlanságunk miatt nagyon fontos pontokat vesztettünk . Nagyon szoros a tabella , a 3. és 8. helyezett csapat között mindössze 3 pont a különbség . Ahhoz hogy tudjuk tartani ezt a helyezésünket sokkal jobb játékra és nagyobb odafigyelésre van szükségünk .

10. forduló eredményei :  Balassagyarmat - Videoton  1:0  ,  Honvéd - FTC   0:1  ,  MTK - UTE  6:0  , Vasas Pasarét - Csepel-Halászi  3:0  , Dunaújváros - Újbuda  2:0 , Airnergy - Kalocsa 9:2   , BKV - III. kerület  1:6

Mérkőzést pótoltak !

A 2. forduló hiányzó mérkőzését pótolták , ahol kisebb meglepetésre a Kispest pontot vesztett Balassagyarmaton .  Balassagyarmat - Kispest-Honvéd   1 : 1.

A csapat háza táján örömteli hír , hogy a szerdai edzésen teljes volt a létszám , mindenki edzett. Igaz néhányan még külön munkát végeztek és még utol kell erőben érniük magukat , de talán hétvégére mindenki bevethető lesz.

Heti program (10.05.-10.11) !

A héten remélhetőleg már 10- nél többen leszünk edzésen és végre tényleg meggyógyulnak játékosaink a már 4 hete tartó makacs betegségekből . Bár erejük visszanyeréséhez  az arcüreg és tüdőgyulladás után még néhány hétnek el kell telnie.  A héten a  megszokott edzésrend lesz. Hétfőn és kedden  edzés 16:30 - 18:30 . Szerdán és csütörtökön edzés 16:00-18:00 . A bajnokság  10. fordulójában MONORON látjuk vendégül a Gödöllő  csapatát . Kezdés  10:00 , találkozó  09:00-kor a pályán .

Vereség Óbudán !

III. kerület 1997 - Monor   4 : 0   ( 0 : 0 )

Monor :  Bekker  -  Kaszanyi , Cselovszki , Sziklási ,  Kovács R -  Vas , Sárai , Hegedűs  -Kiss , Kaszab , Szabó (Kovács B  49. perc)

A bajnokság  9. fordulójában az éllovas III. kerület csapatához látogattunk . Sajnos csak 12 egészséges játékos állt rendelkezésre , hiszen a csapatot sújtó betegséghullám  még nem ért véget, sőt a héten csúcsosodott ki. Mindezek ellenére bátran kezdtük a mérkőzést és az első helyzet előttünk adódott . Ezután a hazaiak is belelendültek és két helyzettel válaszoltak. Kiegyenlített , nagy iramú volt az első félidő. Szemre tetszetősen játszottunk , mi birtokoltuk többet a labdát , igaz a nagyobb helyzetek a hazaiak előtt adódtak. A félidő 0:0 -val zártuk . Sajnos a második félidő 8. percéig bírtuk . A fizikális fölényben lévő és sokkal gyorsabb hazaiak a második félidőre felőrölték tartalékos , szűk csapatunkat . Helyzeteiket belőtték , mi pedig a 2. gól után feladtuk a küzdelmet . Erőnkből csak ennyire telt a mai napon , bár a második félidei nagy hibák és néhány játékos akaratgyenge teljesítményére akkor sincs magyarázat . A hazaiak győzelme a második félidei játékuknak köszönhetően teljesen megérdemelt , gratulálunk nekik ! Szerencsére a többi eredmény számunkra jól alakult és megőriztuk dobogós helyünket .

Akadémiai társcsapatunk győzött :   III. kerület - Puskás Akadémia   2:3

9. forduló eredményei :  Csepel-Halászi - Videoton  0 : 6  ,  Újbuda - Airnergy   0 : 2   ,  Kalocsa - Balassagyarmat  1 : 0   ,  Vasas P. - Kispest  1 : 1 , Gödöllő  -  Dunaújváros  3 : 3  ,  FTC - MTK   0 : 2  ,  UTE - BKV   6 : 0

Mérkőzéseket pótoltak !

A 3. forduló hiányzó mérkőzéseit pótolták tegnap , ahol a papírforma mellett egy kisebb meglepetés is született  :  Vasas Pasarét - Balassagyarmat  5 : 0 ,  Kispest-Honvéd - Airnergy  3 : 1

Sajnos tovább tart a betegséghullám  !

Reméltük , hogy a héten véget ér a már 3 hete tartó sérülés és betegséghullám . Sajnos a  héten ez nem lanyhult és elég sok hiányzónk van. Erdélyi Botit fülgyulladással műtötték a héten , Tóth Ádi visszaesett és újra beteg lett , Zsíros Marcinak arcüreggyulladása van , Fábián Dani belázasodott , Varga Pistinek húzódása van, Vas Vencel is sérült . Rájuk minden valószínűség szerint hétvégén sem számíthatunk, ráadásul Balogh Petya hétvégén iskolai kirándulásra megy , így ő sem lesz ott a bajnokin . A betegeknek jobbulást kívánunk . Remélem 11-en megleszünk hétvégén.....

Heti program (09.28.-10.04) !

A héten végre a  megszokott edzésrend lesz. Hétfőn és kedden  edzés 16:30 - 18:30 . Szerdán és csütörtökön edzés 16:00-18:00 . A bajnokság  9. fordulójában rangadón a veretlen és a bajnokságot vezető III. kerület  csapatához látogatunk . Kezdés  09:00 , indulás  07:00-kor a pályáról . Remélhetőleg véget ér a rengeteg betegség és sérüléshullám és végre teljes értékű munkát tudunk végezni , ami az elmúlt 3 hétben nem nagyon sikerült.