Régebbi cikkek : Hirek 2010.01.01.-2010.03.15. -ig

Hirek 2010.01.01.-2010.03.15. -ig

2010.03.25. 07:19

Itt olvashatod a 2010.01.01. - től 2010.03.15. -ig az archív híreket .

Heti program (03.15. - 03.21) !

Kedden edzés 16:00-18:00 a sportpályán, szerdán edzés 16:15-18:15 a sportpályán  . Csütörtökön 16:00- kor indulunk a kétnapos , 9 csapatos Nitrai tornára . Emiatt a hétvégi bajnoki mérkőzést eltoltuk , így ezt majd 03.23.-án kedden 15:00-kor játszuk le .

Nehézzé tettük a mérkőzést !

Monor - Csepel-Halászi    2 : 1  (1:0)

Gál ( Bekker 35. perc) - Varga , Sziklási , Kaszanyi , Dani ( Cselovszki 53. perc) , Kovács (Zsíros 48.perc)  , Sárai , Tóth , Kiss ( Vas 45. perc) , Szabó (Danyis 35. perc) , Kaszab

Csütörtökön az előrehozott bajnoki mérkőzésen a mögöttünk lévő Csepel - Halászi csapatával csaptunk össze . Az előző heti vereség miatt mindenképpen győzni szerettünk volna , bár ez a mai napon sem igérkezett könnyűnek .Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést . Szépen játszottunk , járattuk a labdát , többször ellenfelünk mögé kerültünk , de gólt nem sikerült lőnünk . Helyzeteink pedig voltak jócskán , még az üres kapuba sem találtunk be . Szerencsére a félidő felénél egy nagyszerű kiugrásból megszereztük a vezetést . Ezután is támadásban maradtunk és nagyon nagy fölényben játszottunk , de előnyünket nem sikerült növelni .  A félidő utolsó 5 percében ellenfelünk kijött a szorításból és már eljutott a kapunkig is . A második félidő eleje kiegyenlített játékot hozott . Szerencsére egy szép távoli lövésből növeltük előnyünket . A gól kényelmessé tette a csapatot és többnyire mezőnyjáték folyt a pályán . Egy kósza támadásból váratlanul szépítettek a vendégek . A bekapott gól felrázta a csapatot és újra  elkezdtünk játszani és sorra dolgoztuk ki a lehetőségeket . A helyzetkihasználással azonban bajok vannak. Legalább 5-6 tiszta helyzetet hagytunk ki 15 perc alatt. Ma azonban ez nem bosszulta meg magát . Ismét egy nagyon érdekes mérkőzés volt . Mezőnyben 15 percet leszámítva óriási fölényben voltunk . Szépen játszottunk , de ha csak a nagy  helyzeteinket értékesítjük legaláb 6-8 góllal győzünk . Így azonban be kellett érni egy sovány egygólos győzelemmel . A helyzetkihasználáson mindenképp javítanunk kell, a játékkal azonban elégedettek lehetünk .

17. forduló eredményei : Vasas P - Fehérvár 0:3 , MTK- Airnergy  4:0 , BKV - Dunaújváros 0:4 , III.kerület - Gödöllő  8:0 ,  FTC - Kalocsa   6:1 , Kispest - Balassagyarmat 3:0  , Újbuda - UTE  3:2

Heti program (03.08. - 03.15) !

Hétfőn edzés 16:30-18:30 a sportpályán . Kedden edzés 16:00-18:00 a sportpályán . Csütörtökön játszuk le a következő bajnoki fordulót Felcsúton , ahol a Csepel-Halászi gárdáját fogadjuk . A mérkőzés rangadónak számít hiszen mi az 5. helyen , ők a 6. helyen állnak . Az összecsapás  16:00 -kor  kezdődik . Indulás Monorról 13:15-kor , találkozó Felcsúton  15:00-kor. Pénteken edzés 16:30-18:30 , szombaton  edzés 17:30-19:00 a  sportpályán .

Rossz helyzetkihasználásunk 3 pontunkba került !

Dunaújváros 1997 - Monor  2 : 1  (0:0)

Gál - Cselovszki (Szabó 50. perc) , Sziklási , Kaszanyi , Dani ( Varga 60. perc) , Kovács , Sárai , Tóth , Kiss , Danyis ( Vas 35. perc) , Kaszab

Szombaton remek időben , remekül előkészített pályán kezdtük a tavaszi szezont Dunaújvárosban . Nagyon kemény mérkőzésre volt kilátásunk , hiszen ősszel csak nagy nehezen tudtuk őket legyőzni 2:1 arányban. Jól indult a mérkőzés , hiszen rögtön egy óriási helyzetet hagytunk ki . Ezután is uraltuk a játékot , voltak időszakok amikor elég tetszetősen is járattuk a labdát . A kapu előtt azonban határozatlanok voltunk , hiába hibáztak nagyot a hazai védők nem sikerült gólt rúgnunk. A félidőre így döntetlennel mehettünk. A második félidő elején az eddigieknél is nagyobb helyzetet hagytunk ki . Sajnos ellenfelünk az első valamire való helyzetét értékesítette . A gól után kicsit megzavarodtunk és ellenfelünk átvette a játék irányítását . Szerencsére rendeztük sorainkat és nagy erőket mozgósítottunk az egyenlítésért . Kihagytunk még vagy 2-3 nagy helyzetet , majd a következőt már értékesítettük. Mentünk tovább a győzelemért , ismét a kezünkben volt a mérkőzés hiszen ismét egy nagy helyzet maradt kihasználatlanul . A futball örök törvénye azonban ma utolért minket . A sok kihagyott lehetőség után egy óriási védelmi hibából az utolsó percben megszerezte a hazai csapat a győzelmet. Érdekes mérkőzés volt . Uraltuk a játékot , helyenként jól is játszottunk , de ma nem sikerült semmi . Hiába volt a rengeteg tiszta helyzet , hiába a mezőnyfölény , a hazaiak a kevés helyzetüket jól használták ki és mivel ezt a játékot gólra játszák és ebben ma ők jobbak voltak legyőztek bennünket . Gratulálunk nekik !

További eredmények : Kalocsa - Vasas P  1:4 , Újbuda - FTC  3:0  , Airnergy - BKV   5:0 , Balassagyarmat - MTK  0:10

Heti program (03.01. - 03.07) !

Hétfőn edzés 16:30-18:30 a sportpályán . Kedden edzés 16:00-18:00 a sportpályán .Szerdán és csütörtökön edzés 16:15 - 18:15 a sportpályán , edzés után hétvégi kerethírdetés . Szombaton a tavaszi nyitófordulóban Dunaújvárosba látogatunk .  A mérkőzés 11:00 -kor  kezdődik . Indulás Monorról 08:30-kor , találkozó Dunaújvárosban 10:00-kor.

Javuló  játék , jó ellenfél, szoros vereség  !

Kecskemét 1997 - Monor  4:3  ( 3:2 )

Szombaton az első osztály élmezőnyéhez (4. hely) tartozó Kecskemét 1997 -es csapatával játszottunk felkészülési mérkőzést Dabason .  Nem igérkezett könnyű mérkőzésnek a találkozó , hiszen ellenfelünket nagyon jól ismertük . Jól kezdtük az összecsapást és már a 4. percben megszereztük a vezetést. Ezután kiegyenlített játék folyt a pályán , nagy lehetőségek nélkül . 15 perc elteltével egyenlítettek a vendégek , majd 2 perc múlva már a vezetést is megszerezték , kihasználva védelmi megingásainkat. A gól után egyértelműen átvette a játék irányítását a Kecskemét. Mezőnyfölényben játszottak , de 1-2 lehetőségüket kihasználatlanul hagyták. Ezután mi egyenlítettünk egy szép támadás végén  . A félidő vége előtt azonban egy nagyon szerencsétlen góllal újból a vendégek szerezték meg a vezetést , így 3:2 -es előnnyel fordulhattak. A második félidő első fele ismét a vendégeké volt . Kihagytak 1-2 helyzetet , de ezután kiegyenlített lett a játék. Egyenlítettünk , de sajnos néhány perc múlva újabb szerencsétlen gólt kaptunk . A félidő második felében   2 nagy helyzettel tovább növelhette volna előnyét a Kecskemét , de kimaradtak a lehetőségek . A végén viszont nekünk volt 2 nagy helyzetünk az egyenlítéshez , de ezek is kimaradtak , így a Kecskemét győzött 3:2 arányban .  Összességében egy nagyon erős ellenfelet sikerült megszorongatni . A játékban sokkal gyorsabban voltunk a múlt hetihez képest és futómennyiségben is sokkal többet nyújtottunk . Nagyszerű mérkőzés volt , nagy irammal és kemény küzdelemmel . Védőinknek nem volt könnyű dolga , a Kecskeméti csatárok nagyon gyorsak voltak . Összességében nagyszerű mérkőzésen nagyon meg kellett küzdenünk minden labdáért . Dicséret illeti a srácokat akik , bár több hibát is vétettek és néha fegyelmezetlenek voltak , de a mai napon keményen küzdöttek . Gratulálunk a Kecskemétnek , megérdemelten győztek .

Edzőmérkőzések  !

UTE  - Esztergom  8:3  ,  II. kerület 1997 - MTK  1:9  ,  Gödöllő 1997- Airnergy 1997  5:3  , Kispest 1998 - Airnergy 1998  1:1 ,  MTK 1998 - Videoton 1997   5:0 , UTE 1997 - III.kerület 1997  3:4 , Airnergy 1997 - Hegyvidék 1997  3:1 , Vasas Pasarét 1998 - Vác 1997/B  12:1

Heti program (02.22. - 02.28) !

Hétfőn edzés 16:30-18:30 a sportpályán . Kedden edzés 16:00-18:00 a sportpályán .Szerdán 15:45 -kor van találkozó a pályán , sportorvosi vizsgálat lesz . Utána edzés a pályán . Csütörtökön edzés 16:15 - 18:15 a sportpályán , edzés után hétvégi kerethírdetés . Szombaton  13:00 -kor  Dabason  mérkőzünk meg a Kecskemét 1997-es   gárdájával . Indulás Monorról 11:30-kor , találkozó Dabason 12:15-kor. Ismét egy nehéz mérkőzés elé nézünk .

Fásult játék , vereséggel !

Vasárnap nagyszerű tavaszi időben egy újabb nehéz erőpróba elé néztünk , hiszen a Népligetben az FTC csapatával játszottunk felkészülési mérkőzést . Az előzmények nem voltak valami biztatóak hiszen egész héten elég kis létszámban edzettünk sérülések és betegségek miatt . A mérkőzésről hiányzott Fábián , Vas , Dani és Cselovszki. A hétközi kihagyás után Kaszanyi és Sárai tudta vállalni a játékot . Nem baj legalább mindenki bőséges játéklehetőséghez jutott és tudtuk próbálgatni a felállást is. Nem indult jól a mérkőzés hiszen a hazaiak hamar vezetést szereztek . Szerencsére gyorsan válaszolni tudtunk nekik . Ezután a védelmek és a védekezés mindkét oldalon elég szellős volt , így már a 25. percben 3:3 volt az eredmény . Sajnos az eddig sem éppen fényes játékunk még visszább esett . Fölénybe kerültek a hazaiak , sokkal frissebbek és gyorsabbak voltak . Mi rendre lemaradtunk az emberekről , csak momentumunk volt . A félidő 5:3-as megérdemelt FTC előnnyel zárult. A második félidőben is inkább ők domináltak , de már az előre játékokban is több hiba csúszott mindkét oldalon , így ez a 40 perc 1:1 - es döntetlennel zárult . Összességében egy küzdelmes mérkőzésen 6:4 arányban maradtunk alul , vereségünk teljesen jogos volt . Nagyon fáradtan sok hibával játszottunk , látszott melyik csapat hol tart a felkészülésben és ki milyen viszonyok között tudott edzeni . Nem baj , mert van még idő a bajnokságig és remélhetőleg addig tudunk frissíteni . Láthatóan most értük el a holtpontot  , remélhetőleg a héten már teljes kerettel tudunk edzeni .

Információk a Nitrai és Karlsruhei tornákkal kapcsolatban !

A tavasz folyamán két nagy tornán veszünk részt . Március 19.-20.-án Nitrára utazunk egy 8 csapatos nagypályás nemzetközi tornára . A játékidő 2*15 perc és körmérkőzéses lebonyolítás lesz . Ellenfeleink lesznek  a cseh Dukla Praga , Sparta Brno és egy cseh sportiskola , a szlovák Nitra , Zilina és a Slovan Bratislava , valamint az FC Budapest . Erre a tornára teljes kerettel megyünk , mindenki jön . A Május 14.-15. -én megrendezésre kerülő Karlsruhei tornára 12-13 fő fog jönni és a csapat kiegészül 3 felcsúti játékossal . Részletek a tornák menüpont alatt .

Szemezgető : edzőmérkőzések , tornák !

Edzőmérkőzések : Videoton 1997- Dunaújváros 1997  5:2   ,  Szekszárd 1997 - MTK 1998  2:4  ,    MTK 1998 - UTE 1997  3:3  ,  MTK 1998 -  Gödöllő 1997  6 : 1   ,  Gödöllő 1997 - Gyöngyös 1997  5 : 2  ,  FTC 1998 - Kelen 1997  2 : 2  ,  FTC 1998 - Esztergom 1998  13:1   ,  III. kerület 1997 - UTE 1997  3:2

Teremtornák :  Szekszárd 1997-es  :  1 . MTK 1998  2.Paks  3.Pécs  4. Szekszárd  5. Subotica  6. UTE

Vasas Pasarét 1998 -as :  1 . Kispest-Honvéd  2. Videoton  3.-4   Dunaszerdahely , Vasas P  ,  5.-6. Győr , Vasas P "B"  7. REAC  8. UTE

Heti program (02.15. - 02.21) !

Hétfőn edzés 17:45-20:00 a Jászai iskola termében . Kedden edzés 16:00-18:00 a sportpályán .Szerdán és csütörtökön edzés 16:15 - 18:15 a sportpályán , edzés után hétvégi kerethírdetés . Vasárnap 11:00 -kor a Népliget műfüves pályáján mérkőzünk meg az FTC  gárdájával . Indulás Monorról 09:45-kor , találkozó a Népligetben  10:15-kor .

Magabiztos, könnyed győzelem !

Vasárnap kora reggel újabb megmérettetés várt ránk , hiszen a Dánszentmiklós 1997 -es csapatát fogadtuk , akik néhány 1996-os játékossal kiegészítve próbálták megnehezíteni a dolgunkat . Az elejétől fogva óriási fölényben játszottunk . Szinte nálunk volt végig a labda . Szépen játszottunk , sok helyzetet dolgoztunk ki , amikből néhányat értékesítettünk is a 2*35 perc során . A második félidő elején volt egy 10 perces mélypont , de azt leszámítva könnyed , 7:0-ás  győzelmet arattunk . Elég kemény héten vagyunk túl , vasárnap már a fáradtság jelei is mutatkoztak .Remélhetőleg ez a javuló játék továbbra is kitart .

Alakuló játék , szép győzelemmel !

Szombaton ismét egy nehéznek igérkező találkozó várt ránk , hiszen a szintén NB II -es bajnokságban szereplő és  3. helyen álló Cegléd 1997-es születésű gárdájával csaptunk össze Dabason .  Az első percekben kicsit ránk is ijesztettek , hiszen az első lehetőség előttük adódott . Ezután egyértelműen átvettük az irányítást . Próbáltunk játszani , uraltuk a középpályát , elől azonban sokat hibáztunk. A sokadik lehetőségből megszereztük a vezetést , de a többi helyzet kimaradt , így 1:0 -val zártuk az  első harmadot . A második részben  még nagyobb volt fölényünk , és ez gólokban is megmutatkozott . Bár sok lehetőség kihasználatlan maradt , így is magabiztos 4:0 -ás vezetéssel vonulhattunk az újabb szünetre . A záró részre sokat cserélgettünk és ez meglátszott játékunkon is . Ellenfelünk szépített , de aztán rendeztük sorainkat és két újabb gólt lőve , magabiztosan győztünk 6:1 arányban .  Játékunk már alakulófélben volt , bár követtünk el bosszantó hibákat is . A mérkőzés képe alapján megérdemelten nyertünk ilyen arányban is egy nagyszerű ellenféllel szemben .

Kialakult a végleges keret , tornák !

Kialakult a végleges keretünk . A Nagykőrősről érkezett  Dani Tamás  és a Dabasról érkezett Danyis János is nálunk folytatja . Ők már az alapozást is nálunk végezték és a felkészülési mérkőzéseken is szerepeltek . Velük 18-as keretünk lesz . Március 19.-én és 20.-án kétnapos nemzetközi tornára utazunk Nitrára , ahol többek között a szlovák élmezőnnyel is találkozhatunk . Megkaptuk a májusi Karlsruhei torna sorsolását . Ellenfeleink a csoportban : 1860 München , 1. FC Kaiserslautern , a svájci első osztályú FC Winterthur , a szlovák első osztályú MFK Dubnica és az ASV Hagsfeld . Részletek hamarosan a tornák alatt .

Heti program (02.08. - 02.14) !

Hétfőn edzés 17:45-20:00 a Jászai iskola termében . Kedden edzés 16:00-18:00 a sportpályán .Szerdán és csütörtökön edzés 16:15 - 18:15 a sportpályán , edzés után hétvégi kerethírdetések . Szombaton 13:00 -kor Dabason a Cegléd  1997-es csapatával  játszunk edzőmérkőzést . Indulás Monorról 11:30-kor , illetve talákozó 12:15-kor Dabason a sportpályán . Ez a mérkőzés is nagyon nehéznek igérkezik , hiszen ellenfelünk az NBII -es bajnokság másik csoportjának a 2. helyezettje . Vasárnap valószínüleg ismét Dabason játszunk , ahol a Dános 1997 -es gárdájával csapunk össze 08:30-kor . Indulás Monorról 07:15-kor , találkozó Dabason  08:00-kor .

A mai edzőmérkőzés elmarad !

A sok hó miatt elmarad a mai edzőmérkőzés a Vác 1997 ellen .

Nagyszerű mérkőzésen vereség !

Kiskunmajsa 1997 - Monor  5 : 2  (2:0)

Szombaton ismét egy nagyon kemény felkészülési mérkőzés várt ránk , hiszen  korosztályunk egyik legjobbjával játszhattunk egy 90 perces  felkészülési mérkőzést . Mindkét oldalon voltak  hiányzók , így egy nagyon kemény mérkőzés elé nézhettünk . Jól indult a derbi , nagyon nagy csata alakult ki a pályán . A vendégek szereztek vezetést és mezőnyfölényben is játszottak . Remek kis mérkőzés volt ahol főleg a mi térfelünkön folyt a játék  , mi csak elvétve jutottunk ellenfelünk kapujáig . A félidő vége előtt tovább növelte előnyét a Kiskunmajsa , bár a félidő vége előtt órási ziccert hibázva szépíthettünk volna  . A második félidő első 10 percét átaludtuk . Óriási hibákból három gólt kaptunk . Ez kicsit felrázta a csapatot és egyre erőszakosabbak voltunk . Nekünk is volt több helyzetünk is , amiből egyet értékesítve szépítettünk . A gól nagyon felpaprikázott minket és továbbra is veszélyesek voltunk . Sikerült még egy találatot szereznünk és a mérkőzés vége felé már mi irányítottuk a játékot . Összességében egy nagyon kemény , nagyiramú mérkőzésen , nagyszerűen küzdve kaptunk ki 5:2 arányban . Nagy kár a 2. félidei 10 perces rövidzárlatért . A mérkőzésen helyenként jól játszottunk  , de ugyanakkor néha bosszantó hibákat is ejtettünk . Nagyon hasznos és nagyszerű mérkőzés volt , ahol láthatóan nagyon elfáradtunk , hiszen mindkét oldalon csak két csere volt . Kérdés hogy holnapra mennyi erőnk maradt a Vác ellen .

Végre kint lehettünk !

Hétfőn Felcsútra utaztunk ahol az U13 -as csapat ellen játszhattunk egy 2*40 perces felkészülési találkozót . Sok jóra nem számíthattunk hiszen lényegében kinti edzés és normális felkészülés  nélkül vágtunk neki a találkozónak. A házigazdák csapata nagyon megerősödött , nem véletlenül vannak a U13-as első osztályú bajnokság élcsoportjában . A haziakon látszott hogy már egy hónapja edzének kifogástalan körülmények között. Bár az első percekben megszereztük a vezetést , lehetett látni ki hol tart az  alapozásban . 30 percig jól tartottuk magunkat , voltak jó periódusaink . A hazaiak fölényben játszottak és 10 perc elteltével egyenlítettek , majd 20 perc után a vezetést is megszerezték . Félóra után láthatóan elfáradtunk , játékunkba sok hiba csúszott , késve értünk oda , lemaradtunk az emberekről. 5 perc alatt három gólt kaptunk , így a félidőben már 5:1 volt az eredmény . A második félidőben cserékkel próbáltuk felrázni a csapatot , de láthatóan frissebbek voltak a hazaiak . Voltak nekünk is lehetőségeink , de a hazaiak győzelméhez kétség nem férhetett. Ebben a félidőben 3 gólt kaptunk és így 8:1 -es vereséget szenvedtünk egy nagyon jó csapattól .Reméljük lassan mi is elkezdhetjük az érdemi munkát és szorosabb mérkőzést tudunk játszani velük. Nagyon sok teendőnk lenne csak sajnos lehetőségünk nincs a normális edzésre . Nagyon hasznos mérkőzés volt , hiszen nagyszerű körülmények között játszhattunk . A hétvégén sem vár ránk könnyű találkozó , hiszen a Kiskunmajsa is hasonló játékerőt képvisel.

Heti program (02.01. - 02.07) !

Hétfőn edzőmérkőzésre utazunk Felcsútra , ahol a Felcsút 1997 ellen játszunk felkészülési mérkőzést 15:00-kor . Kedden edzés 16:00-18:00 a sportpályán .  A szerdai  kinti edzés elmarad !!! Csütörtökön edzés 16:15 - 18:15 a sportpályán . Szombaton 09:30 -kor Dabason  a korosztály legjobbjával a Kiskunmajsa 1997-es csapatával  játszunk edzőmérkőzést . Erre a mérkőzésre csak 14 fő jön . Indulás Monorról 08:00-kor , illetve talákozó 08:45-kor Dabason a sportpályán . Vasárnap Vácra megyünk , ahol a Vác 1997 -es gárdájával csapunk össze 12:15-kor . Indulás Monorról 10:15-kor , találkozó Vácon 11:30-kor .

Heti program (01.25. - 01.31) !

Hétfőn edzés 17:45-20:00 a Jászai iskola termében . A keddi kinti edzés elmarad !!!Szerdán és csütörtökön  edzés 16:15 - 18:15 a sportpályán . Szombaton 10:00 -kor Dabason  a REAC U13-as csapatával játszunk edzőmérkőzést . Erre a mérkőzésre mindenki jön . Indulás Monorról 08:30-kor , illetve talákozó 09:15-kor Dabason a sportpályán .

Érdekes torna , idény eleji kezdet !

Szombat reggel Cegléden szerepeltünk egy 4+1-es, 1997-es  teremtornán . Csapatunk a sokkal erősebb csoprtba került , de legalább jó mérkőzéseket játszhattunk . Jól indult a torna , hiszen a Cegléd 1998-as csapatát vertük magabiztosan 5:1 -re . Ezután egy nagyszerű , végig kiélezet , jó iramú mérkőzésen 5:3 arányú vereséget szenvedtünk a Kecskemét csapatától . Sajnos a Jászberény ellen nagyon gyenge játékkal 2:1 arányban kikaptunk , így nagyon nehéz helyzetbe kerültünk . A Tápiószecső ellen sok esélyünk nem volt , hiszen nagyon "megerősödött" ellenféllel találtuk magunkat szemben . Az ellenfelünk 3 játékosa szokatlanul gyors és rendkívül nagy fizikumú volt , egyiket az U17-es tornán is viszontláttuk . Mindegy... a lényegen nem változtat : 4:1 -es vereséget szenvedtünk és a 7. helyért játszhattunk , a másik csoport hasonló helyén végzett Törtel ellen .  Itt magabiztos 7:0 arányban nyertünk , így végül a 7. helyen végeztünk . Részletes eredmények a tornák alatt .

A vasárnapi edzőmeccs elmaradt !

A vasárnapi edzőmérkőzés Tápiószecsőn a rossz pályaviszonyok miatt elmaradt , így pihenőt kaptak játékosaink .

Heti program (01.18. - 01.24) !

Lassan felvesszük a megszokott ritmust , ezért ez a hét már sűrűbb lesz egy kicsit . Hétfőn edzés 18:00-20:00 a Jászai iskola termében , találkozó 17:45-kor . Szerdán és csütörtökön  edzés 16:15 - 18:15 a sportpályán . Szombaton teremtornán veszünk részt Cegléden az 1997 -es  korosztályban . Indulás 06:40-kor Monorról , találkozó Cegléden a sportcsarnokban 07:20-kor . A 10 fős keret kijelölése a csütörtöki edzésen . Vasárnap 10:00 -kor Tápiószecsőn az U13-as csapattal játszunk edzőmérkőzést . Erre a mérkőzésre mindenki jön . Indulás Monorról 08:30-kor , illetve talákozó 09:15-kor a Szecsői spotpályán . Itt két edzőmeccset is játszunk , hiszen az U13-as ellenfelünk után (nagypályán) az U15-ös lánycsapattal is játszunk egy 3/4 pályás edzőmérkőzést .

Első hét programja (01.11. - 01.17) !

Az első héten ráhangolódásként hétfőn edzés 18:00-20:00 a Jászai iskola termében . Szerdán edzés 16:15 - 18:15 a sportpályán , csütörtökön edzés 16:00-18:00 szintén a sportpályán . A hétvége szabad .

Elkezdődik a tavaszi felkészülés!

A majd 4 hetes pihenő után január 11.-én hétfőn  kezdődik a felkészülés  a Jászai iskolában , teremben 18:00-kor . Előtte 17:30 -tól szülői értekezletet tartunk. Amennyiben az időjárás engedi heti egyszer leszünk csak bent a többi foglalkozás kint lesz . Két hét ráhangolodás után a heti 4 edzés és hétvégi edzőmeccs ritmusra állunk át. Amennyiben lesz rá lehetőségünk hétköznapi edzőmeccseket is fogunk játszani . Az első megmérettetés a január 23.-i ceglédi teremtorna lesz 1997-es korosztályban . A felkészülési mérkőzéseken a Tápiószecső  , a REAC  , a Puskás Akadémia , a Vác , a Cegléd , a Dános és a Kecskemét U13-as csapataival , valamint az FTC U12 -es csapatával fogunk megmérkőzni .  A részletes felkészülési programot lásd a tervezett programoknál . A keretben is lesz néhány változás . Hegedűs Botond átkerült Földesi Zoliék U13-as csapatába. Boti már másfél hónapja náluk is edz . Kovács Balázs visszaigazol  Vecsésre. Nálunk folytatja viszont a nagykőrösi Dani Tamás és így egyenlőre 17-es lesz a keretünk . A távozóknak nagyon sok sikert  kívánunk , az érkezőt pedig nagy szeretettel üdvözöljük.