Régebbi cikkek : Hirek 2010.05.01.-2010.06.30. -ig

Hirek 2010.05.01.-2010.06.30. -ig

2010.07.13. 10:10

Itt olvashatod a 2010.05.01. - től 2010.06.30. -ig az archív híreket .

Győzelemmel zártunk  !

Kedden délután rekkenő hőségben Dunakeszin játszottunk  3*30 perces edzőmérkőzést a Pest Megyei Válogatott ellen. A rengeteg hiányzó miatt éppen 11 játékossal utaztunk le . Az már az elején kitünt , hogy rendkívül fáradtak és tompák voltak a fiúk. Mentálisan és fizikálisan is lassúak voltunk . Rengetek volt a hiba a játékunkban , sok volt az eladott labda és  fejben sem voltunk igazán ott a mérkőzésen . Az ellenfelünk 8 cserével játszott és az már előre borítékolható volt hogy nem bírjuk majd erővel , csere nélkül. Az első játékrészben főleg a mi akaratunk érvényesült , de a sok kihagyott helyzet miatt csak 2:1 - es vezetéssel zártuk az első harmadot . A második kiegyenlítettebb játékot hozzott , viszont a kapu előtt elég határozottak voltunk , így a záró harmad előtt 6:1 arányban vezettünk . A harmadik  harmad utolsó negyedórájára azonban teljesen elfáradtunk . A sokkal frissebb és motiváltabb  ellenfelünk ekkor nagyon gyorsan kihasználta lehetőségeit . Négy gólt kaptunk 20 perc alatt és a vége így szoros lett . Sajnos ebben a felállásban és ilyen fáradtan nem volt lemérhető  csapatunk  tudása . Ezzel a szezonunk véget is ért , szombaton már csak az évzáró lesz ! A nyáron  4 hét pihenő lesz , majd július közepén megkezdjük a felkészülést a következő szezonra .

Levezető hét következik  !

Véget ért a bajnokság ! Ezen a héten már csak kedden találkozunk a Pest megyei válogatott elleni mérkőzésen . A sok iskolai kirándulás miatt elég foghíjas kerettel vágunk neki a keddi Dunakeszin megrendezésre kerülő edzőmérkőzésnek . Indulás 13:15 - kor Monorról , találkozó 14:15 - kor a Dunakeszi Kinizsi sportelepén ( cím : Dunakeszi Fóti út) . A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik . Szombaton a sportpályán 16:00 -tól kerül sor az évzáróra . Főzés , foci és szülői értekezlet szerepel a programban . Kérünk minden szülőt és gyereket , hogy váltóruhát a futballfelszerelést is hozzon ! Megrendezésre kerül a várva várt  szülő - gyerek rangadó is !  A bajnokság és a szezon értékelése , a felkészülés programja , valamint a csapat körüli változások hamarosan ( jövő hét)  olvashatóak lesznek !

Bronzérmet ért a győzelem  !

Kalocsa - Monor        1 : 4   (1:2)

Bekker (Balogh 43. perc)  - Dani , Sziklási , Kaszanyi ( Danyis 35. perc)  , Erdélyi ,  Kovács , Sárai , Tóth ,   -Kiss  (Zsíros  45. perc) , Kaszab , Vas ( Szabó 51. perc)

A bajnokság 27. fordulójából elmaradt mérkőzésén Kalocsára látogattunk . A hosszú utazás , a nagy meleg és a pénteki kemény mérkőzés a lábakban nem ígértek könnyű mérkőzést . Győzelem esetén bronzérmesek , minden más esetben 4. helyen zárjuk a bajnokságot . Álmosan kezdtünk és a gyors hazai csatár kétszer is nehéz pillanatokat okozott . Szerencsére egy szabadrúgásból betaláltunk . Ezután is elég tompák voltunk és többnyire mezőnyjáték folyt a pályán . Egy szöglet után növeltük előnyünket . Ezután lőtünk egy kapufát  majd az üres kapuba sem tudtunk betalálni . Ekkor eldönthettük volna a mérkőzést , helyette viszont szépítettek a hazaiak. Sok volt a hiba a játékunkban , keveset futottunk , gyakran vagdalkoztunk . A második félidő elején ismét egy kihagyhatatlan helyzetet sikerült kihagynunk , a kontrából pedig majdnem egyenlítettek a hazaiak. Szerencsére ezzel el is fáradtak és az utolsó 20 percre már átvettük az irányítást . A vége előtt két gólt lőve bebiztosítottuk sikerünket és nagyszerű bajnoki hajránknak köszönhetően megszereztük a 3. helyet a bajnokságban .

A csapatnak gratulálok nagyon szép és kemény munka volt ! Részletes bajnoki értékelés hamarosan !

20 perc játék és óriási akarat volt a siker kulcsa  !

Monor - Airnergy       2 : 1   (2:0)

Bekker  - Dani , Sziklási , Kaszanyi , Erdélyi ,  Kovács ,  Tóth , Danyis  - Kiss  (Szabó  65. perc) , Kaszab , Vas

A bajnokság zárófordulójában  rangadóra került sor . Győzelem esetén életben tarthattuk bronzálmainkat. Nem igérkezett könnyű mérkőzésnek , hiszen egy nagyon jó fizikumú és jó játékerőt képviselő ellenféllel nézhettünk szemben . Nagyszerűen kezdődött a mérkőzés . Sokat futva , szépen és ami nagyon fontos eredményesen is játszottunk . Álomszerű kezdés után az 5. percben már 2 : 0 -ra vezettünk. Ez ezt követő negyedórában sem volt gond , sőt nekünk voltak még lehetőségeink , amiket azonban nem sikerült kihasználni . 20 perc után viszont átvette az irányítást a vendégcsapat . Nyomás alatt tartottak minket , nem nagyon tudtuk megtartani a labdát . Szerencsére kimaradtak lehetőségeik , így kétgólos előnnyel mehettünk a félidőre . A második játékrészben is jobbára védekeztünk . 10 perc elteltével csökkent a nyomás , de a nagy melegben láthatóan nagyon elfáradtunk . Sajnos egy nagy hibából szépítettek a vendégek és így nagyon nehéz negyedóra elé néztünk . Hősiesen , óriási szívvel és néha szerencsével óvtuk előnyünket . Sikerült kihúzni kapott gól nélkül a hátralévő időt , így a nagyszerű küzdés most 3 pontot ért .

A 30. forduló eredményei :  Gödöllő - FTC  2 : 3 , Kispest- Honvéd - Kalocsa  5 : 1 , MTK - Videoton  4 : 0  ,  UTE - III. kerület   2 : 2  ,  BKV - Balassagyarmat  4 : 1 ,  Vasas P. - Újbuda   7 : 2   , Csepel - Dunaújváros nem került lejátszásra .

Bajnoki mérkőzéseket pótoltak  !

A  26. fordulóból pótolták :  Balassagyarmat - Csepel - Halászi   0 : 0  ,   a 27. fordulóból :   UTE - Vasas Pasarét   0 : 2  ,   29. fordulóból :   III. kerület - FTC   0 : 1

Heti program (06.07. - 06.13) !

A héten véget ér a bajnoki szezon . Ezen a héten két mérkőzés kerül lejátszásra . Hétfőn edzés 16:30 - 18:30 . Kedden 16:00-18:00 , szerdán 16:15 - 18:15 lesz az edzés  a sportpályán .  Pénteken  bajnoki  mérkőzésen az  Airnergy csapatát fogadjuk Felcsúton . Kezdés  17:00-kor , indulás  busszal 14:00 - kor a pályáról , találkozó 16:00-kor Felcsúton . Vasárnap Kalocsára látogatunk az elmaradt mérkőzés lejátszására kerül sor . Kezdés 13:00-kor , indulás busszal  09:15 - kor a pályáról , találkozó 12:00-kor Kalocsán .

Könnyed győzelem  !

Monor - Balassagyarmat       5 : 0   (3:0)

Bekker  - Cselovszki  , Sziklási ( Kiss 48. perc) , Kaszanyi , Erdélyi ,  Kovács ,  Sárai (Varga  38. perc) , Tóth , Danyis  - Vas (Szabó  38. perc) , Kaszab

A 29. fordulóban Felcsúton fogadtuk a Balassagyarmat csapatát . Ellenfelünk a tabella hátsó régiójában tanyázik , de néhány élcsapatot már megtréfált . Nyárias melegben számunkra nagyszerűen indult  a mérkőzés .  Már az 5. percben megszereztük a vezetés és ezután is támadásban maradtunk . Helyzeteink voltak , kapufát lőttünk , de a következő gólra majd negyedórát kellett várni . Ekkor egymás után két gólt lőve , magabiztos 3:0 -ás előnnyel fordultunk a félidőben . A második félidő ott folytatódott ahol az első . Az egyre jobban elfáradó vendégek ellen folyamatosan támadtunk . Újabb két gyors gólt lőve már ötgólos volt a különbség . Folyamatosan az ellenfél térfelén pattogott a labda , több lehetőségünk is lett volna a góllövésre , de az eredmény már nem változott. A z igazsághoz hozzátartozik , hogy sérülés miatt 10 emberrel fejeztük be az utolsó negyedórát . Összességében nagyon magabiztos győzelet arattunk és önbizalommal teli várjuk az utolsó fordulót , ahol rangadón fogadjuk az Airnergy csapatát .

A 29. forduló eredményei :  Csepel - Halászi - UTE   1 : 4  ,  Airnergy - Dunaújváros  0 : 1  ,  Újbuda - Kispest   0 : 8  ,  Kalocsa - MTK  1 : 11  ,  Gödöllő - Vasas Pasarét    2 : 3  ,   Videoton - BKV   7 : 0

Hétvégi bajnoki változás  !!!

A hétvégi programunkban egy kis változás lesz ! Szombaton bajnoki  mérkőzésen a  Balassagyarmat  csapatát fogadjuk Felcsúton a műfüves pályán. Kezdés  12:15-kor , indulás  10:00 - kor  kocsikkal a pályáról , találkozó 11:30-kor Felcsúton .

Szerdán  a 27. fordulóból pótoltak  mérkőzéseket  :  III.kerület - Kispest-Honvéd   0 : 2   , Újbuda - BKV   7 : 2

Elmarad a mai edzés (kedd  06.01.-én) !

A nagy esőzések miatt a keddi (06.01. kedd) edzés elmarad !!

Szerdán és csütörtökön a szokott időben ( 16:15-18:15) lesz edzés !

Bajnoki mérkőzések   !

A hétvégi 28. forduló  mérkőzésein :  Vasas P. - III. kerület  0 : 1   , Airnergy - Csepel - Halászi  3 : 1  , Dunaújváros - Balassagyarmat   4 : 1  ,  KIspest-Honvéd - Gödöllő   6 : 0 , MTK - Újbuda   6 : 1 , FTC - UTE  1 : 3 ,  BKV - Kalocsa  2 : 6

26. fordulóból elmaradt  mérkőzést is pótoltak :  BKV - Gödöllő  0 : 4

MTK nyerte a bajnokságot  !

4 fordulóval a vége előtt eldőlt , hogy a bajnokságot az MTK 1998 - as csapata nyerte !

GRATULÁLUNK nekik a bajnoki címhez , sikerük teljesen megérdemelt !

Heti program (05.31. - 06.06) !

A héten végre visszaállunk a megszokott programra . Hétfőn edzés 16:30 - 18:30 . Kedden 16:00-18:00 , szerdán és csütörtökön 16:15 - 18:15 lesz az edzés  a sportpályán .  Szombaton bajnoki  mérkőzésen a  Balassagyarmat  csapatát fogadjuk Felcsúton .  Kezdés  10:30-kor , indulás  08:00 - kor a pályáról , találkozó 09:30-kor Felcsúton .

Harcos mérkőzés , fontos győzelemmel !

Monor - Videoton       2 : 1   (0:0)

Bekker  - Cselovszki (Dani  42. perc) , Sziklási , Kaszanyi , Erdélyi ,  Kovács , Zsíros ( Sárai 35. perc) , Tóth , Danyis  - Szabó (Vas  35. perc) , Kaszab

A 28. forduló nyitó találkozóján ,  rangadón fogadtuk a Fehérvár együttesét. A tavaszi idény során alaposan megerősödött és nagyszerűen csapattal néztünk farkasszemet. Jól indult a találkozó , az első negyedórában inkább mi domináltunk és az ellenfél térfelén folyt leginkább a játék. Aztán átvette az irányítást a vendégcsapat . Igaz igazi nagy gólhelyzet nem alakult ki , de volt néhány veszélyes szituáció . Ebben az időszakban főleg védekeztünk nem sikerült a középpályán megtartani a labdát . Ebben a játékrészben nem született találat így csak a szakadó esőnek "örülhettünk" . A második játékrész eleje  kiegyenlített küzdelmet hozott , majd váratlanul , igaz az első félidő második felében mutatott fölény miatt nem érdemtelenül vezetést szerzett a Vidi. Szerencsére rögtön tudtunk válaszolni egy szépen eltalált szabadrúgásból . A gól megnyugtatott minket és átvettük a játék irányítását. Agresszívebbek lettünk , a középpályán megnyertük a párharcokat , harcosan játszottunk és nem engedtük kibontakozni a vendégeket . Kihagytunk egy nagy helyzetet , majd egy szép fejessel megszereztük a vezetést . Ellenfelünk mindent megtett az egyenlítésért , de nem nagyon tudott kidolgozni helyzetet . Mi eldönthettük volna kétszer is a mérkőzést , de egy kiugrás után nem sikerült értékesíteni a nagy helyzetet . Összeségében a második félidei jó teljesítményünkkel egy kiegyenlített mérkőzésen fontos győzelmet arattunk . Mindkét csapatot dicséret illeti a küzdelmes mérkőzésért . A játék nem volt az igazi , de küzdeni tudásból nagyszerűen vizsgáztak a fiúk .

A  24. fordulóból pótolták az elmaradt mérkőzést :  Kispest Honvéd - Vasas Pasarét    3 : 3

Heti program (05.24. - 05.30) !

A héten ezúttal is hétköznap játszuk le bajnoki találkozónkat .  Hétfőn edzés 16:30 - 18:30 . Kedden edzés 16:00-18:00 ,  Szerdán edzés 16:15-18:15. Csütörtökön bajnoki rangadón a Videoton csapatát fogadjuk  Felcsúton . Kezdés  17:30-kor , indulás  14:50 - kor a pályáról , találkozó 16:30-kor Felcsúton .

A hétvégi 27. forduló  mérkőzésein :  Csepel-Halászi - FTC  0 : 3   , Balassagyarmat - Airnergy   1 : 1  ,   Videoton - Dunaújváros    0 : 1  , Gödöllő - MTK  1 : 11

A hétvégi 26. forduló  mérkőzésein :  Vasas P. - FTC  3 : 1   , Airnergy - Videoton  3 : 2  , Dunaújváros - Kalocsa  3 : 1  ,  KIspest-Honvéd - UTE  2 : 1 , MTK - III. kerület  2 : 1

Gyenge szereplés kiesés , szépségtapasz , rengeteg tapasztalat !

Hétvégén Karlsruhéba utaztunk egy 36 csapatos tornára . Nagyon kemény megméretetésnek igérkezett , sok jó csapattal . Sajnos a 18 perc játékidő és a nagy tét miatt a játékosok begörcsöltek és nem sikerült a 16 közé a továbbjutás . Az első mérkőzésen 2:0 arányban legyőztük a Blankenlock együttesét . Sajnos utána szerencsétlen módon kikaptunk a 1860 München csapatától 1:0- ra . Ez teljesen görcsössé tett minket és a következő mérkőzésen a Winterthur ellen hiába játszottunk jobban  egy kontrából ők szerezték meg a győzelmet, ismét egy 1:0 - ás vereség . A csoport legerősebb csapata az 1. FC Kaiserslautern jobb volt nálunk , megérdemelten győzött le minket 2:0 -ra . Az utolsó mérkőzésen szintén egy gyenge mérkőzésen egy szerencsés góllal megint kikaptunk 1:0 -ra , így nem jutottunk tovább,  kiestünk. Másnap a szintén kiesett , jó erőkből álló első osztályú Hamburg SV ellen játszottunk , akik körbeverések miatt rendkívül szerencsétlen módon estek ki .. Teljesen mások voltunk az előző napi teljesítményünknél . Magabiztosan , felszabadultan játszva , sok helyzetet kidolgozva nyertünk 3:0 arányban a 2*30 perces mérkőzésen . Ellenfelünk nem is igazán értette hogy mi hogyan tudtunk kiesni ....... Játékunk elnyerte tetszésüket és meghívtak bennünket egy HSV által rendezett U12 -es tornára, német , angol élcsapatok ellen  . Érdekesség hogy a Nitra együttese a 4. helyre ért oda . Az igazság az , hogy a nagyon erős csoport ellenére mélyen tudásunk alatt játszottunk . Ismételten lehetett látni , hogy a 18 perces játékidő alatt kapkodva , görcsössen játszottunk . Játékban , fizikálisan és egyéni képességekben felvesszük velük a versenyt . Mentálisan , győzni akarásban , koncentrációban azonban sokkal előrébb tartanak . Az is igaz hogy ők egy évben 6-10 ilyen erősségű tornán vesznek részt . Mindenesetre nagyon hasznos megmérettetés  volt , ahol a gyerekek rengeteg élménnyel gazdagodtak . Külön köszönet a Puskás Akadémiának és a szülőknek , azért hogy részt vehettünk a tornán . Mindenesetre a tapasztalatokból és a látottakból tanulni kell és felhasználni ezeket a továbblépésekre.

Önbizalomnövelő siker !

Monor - Újbuda       7 : 0   (2:0)

Bekker  - Dani (Varga 50. perc), Sziklási , Kaszanyi , Erdélyi ,  Kovács ( Szabó  45. perc) , Sárai , Tóth , Kiss  , Vas ( Danyis  25. perc) , Kaszab

A 26. fordulóból előrehozott mérkőzésén az Újbuda csapatát fogadtuk Felcsúton. Tartottunk a mérkőzéstől hiszen néhány csapatot megtréfáltak és fizikálisan igen erősnek tüntek . Nagyszerűen  kezdtünk és nem ijedtünk meg a hatalmas fizikálisan fölénk növő ellenfelünktől . Két kihagyott helyzet után már a 10 perben vezetést szereztünk . A játék teljesen az ellenfél térfelén folyt , de nagyon sok volt a pontatlanság játékunkban. Szerencsére az akarattal nem volt baj és a 20. percben növeltük előnyünket. A hétralévő időben meddő mezőnyfölényben voltunk és a helyzetek is megvoltak de újabb gólt nem tudtunk elérni . A második félidőben sem változott a játék képe . Fölényben voltunk , rengetek helyzetünk volt , de ezeket rendre elpuskáztuk . A félidő felénél megtört a jég és ezután ellenfelünk elfáradt . A rengeteg helyzetből most még négy kihasználásra is került , így ha nem is jó játékkal , de magabiztos 7:0 - ás győzelmet arattunk .

Heti program (05.17. - 05.23) !

A németországi torna után kicsit lazább hét következik.  Kedden  edzés 16:00 - 18:00 .  Szerdán és csütörtökön 16:15 - 18:15 lesz az edzés  a sportpályán .  A hétvégén nem lesz  bajnoki  mérkőzés .

Heti program (05.10. - 05.16) !

A hét a várva várt  németországi torna hete lesz .  Hétfőn edzés 16:30 - 18:30 . Kedden Felcsúton előrehozott bajnoki mérkőzésen az Újbuda csapatát fogadjuk 18:00 kezdettel. Indulás 15:00 a sportpályáról , találkozó Felcsúton 17:00-kor . Szerdán este 21:00 - kor indul a csapat Németországba . Megérkezés  Karlsruhéba 13:00 körül.  A torna pénteken és szombaton kerül megrendezésre . Részletek a torna honlapján : www.rudi-fischer-turnier.de . Hazautazás szombaton este , megérkezés várhatóan vasárnap dél körül .

Magabiztos győzelem!

Gödöllő - Monor     2 : 6   (0:4)

Bekker  - Cselovszki , Sziklási , Kaszanyi , Erdélyi ,  Kovács ( Danyis  35. perc) , Sárai , Tóth , Kiss  , Vas ( Szabó  46. perc) , Kaszab

Szombaton Gödöllőre látogattunk , ahol egy rendkívül kisméretű pályán játszottuk le mérkőzésünket. Szerencsére ez nem zavart meg minket , hiszen rögtön támadólag léptünk fel . Az első lehetőségek még kimaradtak , de aztán beindult a gólgyártás . 1 : 0 után egy kicsit visszaestünk és kiegyenlítettebb lett a játék , de aztán újra mi irányítottuk a mérkőzést . Több szép akciót vezetve növeltük előnyünket és 4:0 - ás vezetéssel mehettünk a félidei pihenőre . A második játékrészre kicsit elkényelmesedtünk , többnyire mezőnyjáték folyt . Két újabb gólt lőve már 6:0 volt az állás . Ezután érthetetlen módon teljesen leültünk . A kapuk nemigen forogtak veszélyben . A vége előtt két hazai góllal szorosabb lett az eredmény , de összességében teljesen megérdemelt , biztos győzelmet arattunk.

25. forduló : Csepel - Vasas P  0 : 3 ,  FTC - Kispest   1 : 4  ,  Kalocsa - Airnergy   2 : 2   ,  III. kerület - BKV   7 : 0  ,  UTE - MTK  2 : 4  ,  Újbuda - Dunaújváros  2 : 2  ,  Videoton - Balassagyarmat  5 : 1

Nagyszerű edzőmérkőzés  !

Szerdán Kiskunmajsára látogattunk egy barátságos mérkőzésre . Mindkét csapat külföldi tornára készülvén jó erőfelmérőnek tartotta a mérkőzést . 3*20 percet majd egy 35 perces félidőt játszottunk .

Nagyszerűen kezdtünk . Szépen játszottunk , sokat birtokoltuk a labdát és veszélyesek voltunk .Teljesen egyenrangú ellenfelei voltunk a Majsának és 2:1 arányban meg is nyertük a játékrészt . A következő részt viszont elaludtuk és 5 perc alatt 2 gólt kaptunk . Ez felébresztette a csapatot és kiegyenlített lett a játék , lehetőségekkel mindkét oldalon . Az utolsó játékrészre kissé elfáradtunk , ellenfelünk kihasználta megingásainkat és a végén 3 gólt szerezve bebiztosította a győzelmet . Igaz , hogy ebben a játékrészben is volt lehetőségünk , ráadásul két büntetőt is kihagytunk. Végeredményben 6:2 - es vereséget szenvedtünk , de a játék alapján sokkal szorosabb volt a mérkőzés . Az utolsó 35 percre cserélt mindkét gárda . Rengetek helyzet maradt ki és lőttünk vagy 3-4 kapufát is . Gól azonban nem született így maradt a gólnélküli 35 perc . Összességében egy gyors , nagyiramú mérkőzésen nagyszerű játékkal rukkoltunk elő és egy nagyon kiegyenlített mérkőzésen szenvedtünk vereséget .

Bajnoki mérkőzést játszottak  !

Szerdán  a 25. forduló előrehozott  mérkőzésén : Csepel-Halászi -  Vasas P.  0 : 3

Bravúrpont kicsit keserű szájízzel   !

Monor - III. kerület    0 : 0   (0:0)

Bekker  - Dani , Sziklási , Kaszanyi , Erdélyi ,  Kovács ( Cselovszki  65. perc) , Sárai , Tóth , Kiss  , Vas ( Danyis  55. perc) , Kaszab

Szép verőfényes napon Felcsúton fogadtuk a III. kerület csapatát ! Nem mi voltunk a találkozó esélyesei , hiszen a bajnokságban 2. helyen álló , eddig mindössze 1 vereséget elszenvedő óbudaiakat láttuk vendégül . Az óriási fizikális fölényben lévő vendégektől nem ijedtünk meg és nagyon bátor játékkal rukkoltunk elő .  Az elején rögtön nekünk volt egy nagy helyzetünk , amire egy óriási vendég helyzet volt a válasz . Ezután viszont a mi akaratunk érvényesült . Beszorítottuk őket és több nagy helyzetet is kihagytunk . Nagyszerűen mögéjük kerültünk , hátul pedig nem engedtük a gyors és veszélyes támadóikat kibontakozni . Az első félidőben legalább 2-3 góllal kellett volna már vezetnünk , de sajnos a jobbnál jobb helyzeteket is elpuskáztuk . A második félidő eleje kiegyenlített játékot hozott . Ellenfelünk nem talált rajtunk fogást , igaz szögleteik mindig nagy veszélyt hordoztak . A félidő második felében ismét beszorítottuk ellenfelünket és a mérkőzés végéig több lehetőségünk is volt a győzelem megszerzésére . Sajnos ezek mind kimaradtak , így meg kellett elégednünk a 0:0 -ás döntetlennel és az 1 ponttal. A gyerekek minden dicséretet megérdemelnek hiszen nagyszerűen küzdöttek és játékban is ellenfelünk fölé kerekedtünk a mai napon . Sajnos a kapu előtt ismét határozatlanok voltunk , ezért meg kell elégednünk az egy ponttal . A mérkőzés előtt elfogadtuk volna , de a játék képe alapján kicsit keserű a szánk íze . Nem baj , remélhetőleg ezt a küzdeni tudást és harcosságot a következő hetekre is át tudjuk menteni .

24. forduló :  Videoton - Csepel - Halászi    2 : 2   ,  MTK - FTC  4 : 1  ,   Airnergy - Újbuda   5 : 2  ,  Balassagyarmat  -  Kalocsa  1 : 0  ,  Dunaújváros - Gödöllő    3 : 0   ,    BKV - UTE   1 : 4