Régebbi cikkek : Hirek 2010.10.01.-2010.12.23. -ig

Hirek 2010.10.01.-2010.12.23. -ig

2010.12.23. 10:19

Itt olvashatod a 2010.10.01. - től 2010.12.23. -ig az archív híreket .

Utolsó hét programja  (12.13. - 12.19) !

A hosszú szezon után elérkeztünk az utolsó héthez . Ezen a héten már csak 2 edzés , no meg a szokásos évzárónk lesz. Hétfő 17:45- től 20:00-ig edzés teremben a Jászai iskolában .  Szerdán edzés az Ilzer műfüves pályáján. Indulás  a sportpályáról 16:30-kor. Hozzunk sima talpú cipőt hiszen kikocogunk az Ilzerhez. Az edzés vége 18:30-kor. Szombaton 13:00-kor a monori sportpályán tartjuk szokásos évzáró rendezvényünket . Mindenki hozzon magával szerelést , mert lesz a szokásos gyerek-szülő mérkőzés is . Első edzés időpontja 2011. január 10. hétfő 17:45 Jászai iskola tornaterme .

Heti program VÁLTOZÁS (12.06. - 12.12) !

Pénteken a rossz idő és az iskolai rendezvények miatt a felcsúti technikai edzés elmarad. Helyette szombaton 16:00-kor lesz edzés a monori Ilzer étterremnél a műfüves pályán ! Találkozó az Ilzernél 15:50-kor .

2010 őszi idényének értékelése !

Egy nagyon hosszú , utazásokkal teli féléven vagyunk túl . Tekintsünk vissza és értékeljük az elmúlt féléves időszakot. Nem igérkezett könnyűnek az idei év . Felvállalva a hosszú utazásokat és azt , hogy a hazai mérkőzésekre is Felcsútra kellett utaznunk belevágtunk az NB I -es kalandunkba. Szakmailag mindenképpen helyes döntést hoztunk, hiszen játszottunk NBII -es Közép "A"-s csapatokkal is és láthattuk hogy óriási a különbség a két osztály között . Előzetesen a 3.-6. hely megszerzését tűztük ki célul 30 pont megszerzésével . Ezt a várakozást messze felülmúltuk, hiszen a megszerzett 38 ponttal vezetjük a táblázatot . Ellenfeleink nagyon megerősödtek és tovább erősítenek , így nagyon kemény tavaszi szezon elé nézünk . Az őszi szezon 15 mérkőzéséből 12 győzelmet arattunk , 2 döntetlent értünk el és egy alkalommal vesztesen hagytuk el a játékteret . A vereséget hazai pályán szenvedtük el az Airnergy ellen , teljesen megérdemelten. A két döntetlenért viszont nagy kár hiszen jobbak voltunk ellenfelünknél , vezettünk is mégis meg kellett elégednünk a pontosztozkodással. A Kaposvár és a REAC elleni idegenbeli mérkőzéseink voltak ezek . Úgy gondolom nem érdemtelenül vezetjük a bajnokságot , hiszen a legtöbb  gólt is mi szereztük , számszerint 59-et és a legkevesebbet is mi kaptuk  - az Airnergy mellett - 14 -et. Voltak kimondottan jó mérkőzéseink , de természetesen voltak nagyon gyengék is . Összességében a gyerekek őszi teljesítménye minden dicséretet megérdemel . Köszönet jár a szülőknek , a felcsúti és monori egyesületnek , szurkolóinknak, segítőinknek hiszen nélkülük nem tudtuk volna elérni ezt a szép eredményt.

Heti program  (12.06. - 12.12) !

Elkezdődnek a terem és műfüves  edzések . Hétfő 17:45- től 20:00-ig edzés teremben a Jászai iskolában .  Szerdán edzés az Ilzer műfüves pályáján. Indulás  a sportpályáról 16:30-kor. Hozzunk sima talpú cipőt hiszen kikocogunk az Ilzerhez. Az edzés vége 18:30-kor. Pénteken 16:00-tól Felcsúton edzünk a kinti technikai pályán . Indulás 14:00-kor Monorról, találkozó 15:30-kor Felcsúton . A hétvége szabad .

Döntetlen Kecskemét ellen !

Pénteken Dabason a havas műfüvön edzőmérkőzést játszottunk a Kecskemét ellen . Rengeteg hiányzó miatt a probajátékosokkal is csak 1 cserénk volt . Így legalább mindenki lehetőséget kapott bőven a bizonyításra . Sajnos a sok hiányzó és a felforgatott csapat nem játszott jól. Rengeteg hiba volt , többen nem találták helyüket a pályán. Sajnos teljesen beleszürkültünk a ködös időbe . Még így is volt legalább 3 tiszta helyzetünk az első félidőben , A vezetést is megszereztük és a félidőben maradt is az 1:0 . A második félidőben nem változott a játék . Egyenlített a Kecskemét , de a vége előtt megszereztük újra a vezetést . A játékidőt meghosszabbítottuk és ebben az időben egyenlített a Kecskemét. Az igazság az , hogy nem érdemtelenül. Nagyon gyenge játékkal értünk el döntetlent és erre a rengeteg hiányó sem lehet mentség. Csatárjátékunk értékelhetetlen volt , a középpálya keveset dolgozott . A mérkőzés pozitív és negatív tapasztalatait mindenképpen hasznosak, megpróbáljuk őket felhasználni. Ezzel a mérkőzéssel lezártuk a bajnoki és felkészülési mérkőzések sorát .

Heti program VÁLTOZÁS (11.29. - 12.05) !

Elkezdődnek a levezető edzések . A héten már csak 3 foglalkozás lesz . Hétfő és kedden edzés a sportpályán 16:30 - 18:30. Pénteken 16:30-as kezdéssel edzőmérkőzést játszunk Dabason a műfüves pályán a Kecskemét U13 ellen . Indulás 15:00-kor a pályáról , találkozó Dabason 15:45-kor .

Könnyed edzőmérkőzés, hasznos tapasztalatok !

Csütörtökön edzőmérkőzésre utaztunk Felcsútra . Ellenfelünk az NBII -es bajnokságban szereplő Felcsút U13 -as csapata volt . Kaszab , Kaszanyi , Vas, Kiss , Sziklási , Dani pihenőt kapott , így lehetőség volt kipróbálni négy új játékost is . Az első percben gólt kaptunk , ami kissé felébresztette a gyerekeket . Egyértelműen fölényben játszottunk , ellenfelünk nem nagyon jött át a mi kapunk elé . Sorozatban jöttek a nagyobbnál nagyobb helyzetek , majd a gólok is . Sajnos a helyzetkihasználással az egész meccs alatt hadilábon álltunk . A játékunk megfelelő volt csak a kapu előtti koncentráció hiányzott . Így is lőttünk  egy tucat gólt és elpuskáztunk vagy 15 -20 óriási helyzetet. Összességében nagyon hasznos összecsapás volt , megnézhettük mérkőzésen is az új gyerekeket.

Heti program (11.22. - 11.28) !

Véget ért a bajnokság , ezért a hétvége végre szabad lesz . Hétfőn edzés 16:30 - 18:30 . Kedden és szerdán  edzés 16:15 - 18:15 . Csütörtökön tesztmérkőzésen Felcsúton játszunk . Indulás 14:00-kor a pályáról, találkozó 15:30-kor Felcsúton  .

A biztos győzelem őszi elsőséget ért !

Monor  -   Szekszárd        3 : 0  (1:0)

Monor :  Balogh (Bekker 66. perc)   - Dani ,  Sziklási , Varga , Kovács  - Danyis (Lipták 55. perc) , Tajti ,  Kiss (Mányi 35. perc)  , Vas , Tóth  -  Takács

A bajnokság utolsó őszi fordulójában hazai pályán fogadtuk a középmezőnyhöz tartozó Szekszárd csapatát . Rengeteg sérült és beteg miatt csak két mezőnycserével tudtunk kiállni . Nagyszerűen kezdődött a mérkőzés . Az első negyedórában nagyszerűen , sokat futva , veszélyesen játszottunk . Sorozatban jöttek a helyzetek amikből sajnos csak egyet sikerült értékesíteni. Negyedóra után sajnos visszavettünk a tempóból , kényelmesen játszottunk . Szerencsére hátul jól zártunk , így jobbára az elllenfél térfelén folyt a játék , de nagyon lassan körülményesen próbáltunk támadást szervezni . A második félidőre sokkal harcosabbak lettünk . Már az ellenfél térfelén labdát szereztünk és folyamatos nyomás alatt tartottuk őket . Jöttek a helyzetek, majd a gólok is . Egy kis odafigyeléssel és kevesebb egyénieskedéssel sokkal nagyobb is lehetett volna a különbség. Összességében magabiztos győzelmet arattunk .

15. forduló : Videoton - Sopron  6:0  ,  Győr - ZTE  1:1  , Paks - Kaposvár  1:6 ,  Airnergy - Kozármisleny  1 : 3  ,  PVSK - Pápa  13:0 , Haladás - PMFC  6:2  , Tatabánya - REAC  2 : 13

Heti program (11.15. - 11.21) !

Ezen a héten  a szokásos menetrend szerint lesz a program . Hétfőn edzés 16:30 - 18:30 . Kedden , szerdán és csütörtökön edzés 16:15 - 18:15 . Szombaton 11:00-kor Felcsúton fogadjuk Szekszárd csapatát  . Indulás 08:15-kor a pályáról, találkozó 10:00-kor Felcsúton  .

Gyengécske játékkal, magabiztos győzelem !

Pápa - Monor        1 : 7  (1:5)

Monor :  Bekker  - Dani ,  Sziklási , Varga , Kovács  - Lipták (Cselovszki 50. perc) , Sárai ,  Danyis  , Vas , Tóth  -  Kaszab (Mányi 35. perc)

A bajnokság 14. fordulójában Pápán vendégszerepeltünk . Rémálomszerűen kezdődött a mérkőzés . A 20. másodpercben gólt kaptunk egy óriási védelmi hibából . Szerencsére a gól felébresztett minket és 1 perc múlva egyenlíteni tudtunk . Óriási fölényben voltunk , de nagyon sok volt a hiba játékunkban . Jöttek a helyzetek sorozatban és ezekből sikerült is ötöt értékesíteni az első félidőben . A második félidőre teljesen visszaestünk . Hiába támadtunk elég ötlettelen volt játékunk . Elöl kevés volt a mozgás , középpályán sok volt a pontatlanság , hátsó alakzatunkat pedig nem nagyon tették próbára . A második játékrészben két gólt lőttünk még , így  kialakult a 7:1 - es végeredmény. Összességében magabiztos győzelmet arattunk , de játékunkra nemigen lehetünk büszkék. Egy kicsi odafigyeléssel, több futással könnyen kétszámjegyű győzelem is lehetett volna.

14. forduló : Kozármisleny - Tatabánya  2 : 0  ,  PMFC - Airnergy  0 : 1  ,  ZTE - Videoton  0 : 1  ,  Kaposvár - Győr  6 : 1  ,  Szekszárd - Haladás  0 : 1  ,  REAC - Paks  6 : 2 , Sopron - PVSK  2 : 0

Bajnokit pótoltak!

Bepótolták az utolsó elmaradt mérkőzést is . Így két fordulóval az őszi szezon zárása előtt teljessé vált a tabella !

8. forduló : Airnergy - Győr  2 : 1

Felkészülési mérkőzés Mogyoródon !

Kedden edzés helyett Mogyoródon vendégeskedtünk egy 2*35 perces edzőmérkőzés erejéig . Ellenfelünk az FC Budapest csapata volt . Az első félidőt egy felforgatott csapattal kezdtünk , teljesen új felállással .  Ez láthatóan nem működött tökéletesen , mivel sok volt a hiba és néhány játékosnak idegen volt a posztja. Mivel edzőmeccs volt nyugodtan lehetett próbálkozni . A második játékrészre visszaálltunk a megszokott hadrendre . Ekkor már sokkal hatékonyabbak voltunk , hiszen a játék a hazaiak térfelén folyt , akik nagyon szívósan védekeztek. Több helyzetünkből hármat értékesítettünk is , így megérdemelten nyertünk  3:0 arányban . Az eredmény azonban másodlagos volt , hiszen elsősorban a játékon és a mozgáson volt a hangsúly.

Heti program (11.08. - 11.14) !

Ezen a héten  is kissé borul a szokásos menetrend, hiszen kedden edzőmérkőzést játszunk .  Hétfőn edzés 16:30 - 18:30 . Kedden edzőmérkőzést játszunk az FC Budapest ellen . Kezdés 16:00 - kor a mogyoródi műfüves pályán . Indulás 14:45-kor , találkozó Mogyoródon 15:30-kor . Szerdán és csütörtökön edzés 16:15 - 18:15 . Szombaton  12:00-kor Pápán játszuk a következő bajnoki mérkőzésünket . Indulás busszal 07:30- kor  a monori sportpályáról .

Szenzációs első félidő, háromgólos győzelem !

Monor  - Haladás       6 : 3  (6:1)

Monor : Balogh (Bekker 35. perc)  - Dani ,  Sziklási (Lipták 55. perc) , Varga , Kovács (Sárai 41. perc)  - Danyis (Kaszanyi 69. perc)  , Tajti , Kiss , Tóth  -  Kaszab , Takács ( Vas  30. perc)

A bajnokság 13. fordulójában a közvetlenül mögöttünk álló Haladás csapatát fogadtuk . Nagyszerű időben , nagyszerűen kezdtük a mérkőzést . Rögtön az elején megszereztük a vezetést . A gól teljesen megzavarta a vendégeket . Sokat futva , párharcokat nyerve teljesen uraltuk a mérkőzést . Ellenfelünk nemigen tudott kibontakozni . Helyzeteink jöttek sorozatban és szerencsére a gólok is . Mindent elmond , hogy hat gólt lőttünk sorozatban és hátul csak egyszer hibáztunk . A félidőben kitűnő játékkal 6:1 arányban vezettünk. A második félidőt nagyon rosszul kezdtük és 10 perc alatt két gólt kaptunk . Ekkor megzavarodtunk , vagdalkoztunk és elég sok hibával játszottunk . Az igazsághoz tartozik , hogy sérülések miatt a kényszerű cserék miatt a védelem soha nem látott felállásban játszott. Szerencsére ezután kiegyenlített mezőnyjáték folyt és mi a biztos védekezést helyeztük előtérbe . A kapuk néhány alkalmat leszámítva már nemigen forogtak veszélyben és a  mérkőzés szinvonala is visszaesett. Összességében az első félidei szenzációs játékunk győzelmet ért , hiszen egyértelműen fölényben voltunk . Kár a második félidő első 10 percéért , de ne legyünk telhetetlenek hiszen három góllal győztünk a rangadón . Ezzel a győzelemmel és a Kaposvár vereségével újra vezetjük a tabellát  !

13. forduló eredményei :  Paks - Kozármisleny  0 : 3  ,  Győr - REAC  3 : 1  ,   Tatabánya - PMFC  0 : 6 ,  PVSK - ZTE   2 : 0 , Videoton - Kaposvár  2 : 0  ,  Pápa - Sopron  2 : 1 , Airnergy - Szekszárd  0 : 0

2. forduló : Tatabánya - ZTE   2 : 4

Heti program (11.01. - 11.07) !

Ezen a héten  kicsit borul a szokásos menetrend .  Hétfőn edzés 09:00 - 11:00 . Kedden edzés 16:15 - 18:15 , szerdán 09:00 - 11:00 . Csütörtökön edzés 16:15 - 18:15 . Szombaton  11:00-kor Felcsúton fogadjuk a Haladás csapatát . Indulás 08:00 a monori sportpályáról , találkozó Felcsúton  10:00-kor.

Magabiztos győzelem , javuló játékkal !

Sopron - Monor       0 : 5  (0:3)

Monor : Balogh  - Dani ,  Sziklási , Varga , Kovács  - Lipták (Mányi 45. perc) , Tajti , Danyis , Kiss ,  Tóth  -  Kaszab ( Sárai 69. perc)

Ezer sebből vérző csapatunk rengeteg hiányzóval vágott neki a hosszú utazásnak . Több mint 4 órás út  után érkeztünk meg a 12. forduló mérkőzésére Sopronba. Nehéz mérkőzésre számítottunk , de szerencsére a gyerekek hamar megnyugtatták a szurkolóinkat . Az elejétől fogva uraltuk a mérkőzést . Az első két helyzet még kimaradt , de aztán beindult a gólgyártás is . Mezőnyben óriási fölényben játszottunk és ezt az első félidőben három góllal bizonyítottuk . Szépen , gyorsan játszva hamar döntésre vittük a dolgot. A második félidőben is a mi akaratunk érvényesült . Néhány kimaradt helyzet jelezte hogy egy kicsit visszavettünk a tempóból és nem koncentráltunk eléggé . Az utolsó negyedórára ismét felpörgettük a játékot és sok helyzetből még kétszer betaláltunk . Összességében a vártnál könyebb győzelmet arattunk . Erre lehet majd építeni a Haladás elleni mérkőzésen . Reméljük ekkora sérültjeink, betegeink felépülnek .

12. forduló eredményei  : Kozármisleny - Győr  1:4 , ZTE - Pápa 10:1 , Haladás - Airnergy 0:0 ,  PMFC - Paks  3:0  ,  Kaposvár - PVSK  5:0  ,  Szekszárd - Tatabánya  6:2  ,  REAC - Videoton 5:5

Bajnoki eredmények, 12. forduló !

12. forduló pénteki mérkőzéseinek eredményei :  Kozármisleny - Győr  1 : 4  ,  ZTE - Pápa  10 : 1

Példátlan betegség és sérülésdömping!

A szombati soproni mérkőzés előtt rég nem látott betegség és sérüléshullám söpör végig csapatunkon. Kaszanyi , Cselovszki, Sárai , Bekker és Vas biztosan hiányzik a hétvégén. Kaszab és Kovács reményeink szerint már ott lehet . Reméljük a rossz előjelek ellenére sikeresek leszünk Sopronban.

Bajnoki eredmények, 11. forduló !

11. forduló eredményei : Tatabánya - Haladás  2 : 1  ,  Győr - PMFC  4 : 1  , Pápa - Kaposvár  0 : 5  ,  Videoton - Kozármisleny  0 : 1  ,  Paks - Szekszárd  1 : 1 , PVSK - REAC  2 : 3 , Sopron - ZTE   2 : 1

Heti program (10.25. - 10.31) !

Ezen a héten  a szokásos menetrend szerint lesz a program . Hétfőn edzés 16:30 - 18:30 . Kedden , szerdán és csütörtökön edzés 16:15 - 18:15 . Szombaton 13:00-kor Sopronban játszunk bajnoki mérkőzést . Indulás 07:00-kor a pályáról .

Megérdemelt vereség !

Monor - Airnergy       1 : 2  (1:1)

Monor : Balogh  - Dani ,  Sziklási , Kaszanyi (Varga  50. perc) , Kovács  - Lipták (Mányi 45. perc) , Sárai (Danyis 20 ) , Kiss ,  Tóth  -  Kaszab , Vas

Nem a legjobb előjelekkel készültünk az Airnergy elleni rangadóra . Rengeteg beteg, sérült játékossal vágtunk neki az összecsapásnak. Ennek ellenére jól indult a mérkőzés . Nagyon agresszívek voltunk , gólt szereztünk , helyzeteink voltak . Negyedóra után sérülés miatt  át kellett szerveznünk a csapatot . Innentől kezdve viszont nem sok babér termett. Ellenfelünk fölénk kerekedett . Védekezésben nem vettük fel az embereket , rendre lemaradtunk róluk , elöl pedig nem tudtuk megtartani a labdát . Beszorultunk a kapunk elé és a félidő vége előtt egyenlítettek a vendégek . Sajnos egy újabb sérülés továbbb súlytotta gárdánkat. Teljesen elképzelés nélkül nyomoztuk a játékot és ennek nem lehetett más a vége , mint egy teljesen megérdemelt vereség. Sem játékban és sem akaratban nem tudtuk felvenni a versenyt a vendégekkel . Ez nem a mi napunk volt , de hát a futball már csak ilyen .... A vereségből megpróbálunk erőt meríteni és a hátralévő mérkőzéseken újra a jobbik arcunkat mutatni.

Heti program (10.18. - 10.24) !

Ezen a héten  a szokásos menetrend szerint lesz a program . Hétfőn edzés 16:30 - 18:30 . Kedden , szerdán és csütörtökön edzés 16:15 - 18:15 . Szombaton 10:00-kor Felcsúton fogadjuk az Airnergy csapatát . Indulás 07:15-kor a pályáról , találkozó 09:00-kor Felcsúton .

Bajnoki eredmények, 10. forduló !

10. forduló eredményei :  Kozármisleny - PVSK  2 : 0  ,  PMFC - Videoton  0 : 0  ,  Szekszárd - Győr  1 : 5  ,  Airnergy - Tatabánya   4 : 0  ,  REAC - Pápa   5 : 0 ,  Haladás - Paks  7 : 1  ,  Kaposvár - Sopron  2 : 1

Nagyszerű játék , magabiztos győzelem !

ZTE - Monor       1 : 7  (1:2)

Monor : Bekker  - Dani ,  Sziklási , Kaszanyi (Cselovszki 55. perc) , Kovács  - Vas (Danyis 40. perc) , Sárai (Lipták 45 ) , Kiss ,  Tóth  -  Kaszab , Tajti (Takács 35. perc)

Pénteken újabb hosszú és fárasztó utazás és nehéz mérkőzés elé néztünk . Szerencsére a gyerekek remek játékkal rukkoltak elő . Az első 10 percben eldönthettük volna a mérkőzést . Lőttünk két gólt és kihagytunk három helyzetet. Uraltuk a mérkőzést , magabiztosak voltunk. Az első támadásukból a hazaiak azonban szépítettek . A gól megzavart minket és kiegyenlített lett a játék , néhányszor a hazaiak is veszélyesek voltak. Ekkor kapkodtunk és sok hibával játszottunk. Jókor jött a szünet. Szerencsére rendet tettünk a fejekben és  a szél támogatásával ismét jól és eredményesen játszottunk. Két kihagyott helyzet után újabb gólunkkal  eldöntöttük a mérkőzést . Ellenfelünk ezután már nemigen jött át a félpályán . Sorozatba jöttek a helyzetek és a gólok . Kis odafigyeléssel akár kétszámjegyű is lehetett volna . Ellenfelünk a végére teljesen elfáradt és feladták a küzdelmet . Jó játékkal arattunk magabiztos győzelmet, talán egy negyedórányi gyengébb játék volt a mai napon . Így továbbra is vezetjük a tabellát .

3. forduló : Kaposvár - Haladás  7 : 2

Élre kerültünk , bajnoki eredmények !

9. forduló eredményei : Pápa - Kozármisleny  1 : 7  , Sopron - REAC  0 : 3  ,  Videoton - Szekszárd  5 : 0 ,  PVSK - PMFC   1 : 1  ,  Győr - Haladás  2 : 2  ,  ZTE - Kaposvár  0 : 1 ,  Paks - Airnergy  0 : 5

Heti program (10.11. - 10.17) !

Ezen a héten felborul a szokásos menetrend , hiszen pénteken játszuk le a bajnoki mérkőzésünket , Hétfőn edzés 16:30 - 18:30 . Kedden és szerdán edzés 16:15 - 18:15 . Csütörtök szabadnap . Pénteken 14:00-kor  Zalaegerszegen játszunk bajnoki mérkőzést . Indulás busszal a pályáról  08:00-kor .

Gyenge kezdés után biztos győzelem !

Monor - Tatabánya      7 : 0  (1:0)

Monor : Bekker  - Varga , Sziklási , Kovács , Cselovszki  - Lipták (Dani 55. perc) , Tajti (Sárai 57. perc) , Vas , Tóth  - Danyis (Takács 35. perc) ,  Mányi (Kaszab 35. perc)

Szombaton a 9. forduló mérkőzésén Felcsúton fogadtuk a Tatabánya csapatát . Egyértelmű győzelmi reményekkel léptünk pályára . A reggeli csípős hideg nagyon bénítólag hathatott ,mert nagyon álmosan kezdtünk . Elöl kevés volt a mozgás , sok volt a hiba nem vettük fel a mérkőzés ritmusát . Egyértelmű fölényben voltunk helyzetek is voltak ,de játékunkban kevés volt az átütőerő . A vezetést is megszereztük , de további gólok a csatárok lábában maradtak . A félidőben varázsütésre változott a helyzet . Agresszívek lettünk és gólerősek . Nagyot változott a játék . Ellenfelünk a félpályát sem lépte át . Elöl sokat mozogtunk , középen jól szürtünk és szépen játszottunk . A 6 gól mindennél többet mond . Összességében magabiztos, megérdemelt győzelmet arattunk . Az első félidei játékunk viszont akaratgyenge és rengeteg hibával fűszerezett volt . A ZTE ellen csak a második félidei játékunk hozhat sikert .

Ismét nehézzé tettük a mérkőzést !

Monor - Pécsi MFC      3 : 2  (2:1)

Monor : Balogh  - Dani , Kaszanyi , Sziklási , Kovács - Danyis , Sárai , Kiss (Vas 45. perc) , Tóth  - Takács ,  Kaszab (Mányi 65. perc)

Csütörtök délben pótoltuk a 2. fordulóból elhalasztott bajnoki mérkőzésünket . Ellenfelünk az eddig jól szereplő PMFC csapata volt , így nem számíthattunk sétagaloppra . Remekül kezdtünk , már a 4. percben vezettünk . Ezután is mi irányítottuk a játékot , bár sok volt a hiba játékunkban . Az első félidőben már eldönthettük volna a mérkőzést , de két óriási ziccert is kihagytunk . Ahogy lenni szokot egy szórványos ellentámadásból ellenfelünk kiegyenlített. Szerencsére néhány perc elteltével ismét nálunk volt az előny . Fölényben voltunk , de csak nem sikerült újabb gólt elérnünk.  A második félidő eleján  egy elképesztő hibasorozatból újabb gólt kaptunk . Ekkor eléggé kapkodóvá vált játékunk. Fáradó ellenfelünk ellen szerencsére újra megszereztük a vezetést . Ezután többször eldönthettük volna a találkozót , de csak nem jött össze a gól. Szerencsére most ez nem bosszulta meg magát , így ha nehezen is de megérdemelt győzelmet arattunk egy nagyon masszív csapat ellen . Játékunk nagyon hullámzó volt . Ismét a második játékrész eleje sikerült gyengébbre , de a mérkőzésen sok volt a pontatlanság és nem játszottunk elég türelmesen .

Bajnokit pótoltak !

1. forduló : Kozármisleny - Haladás  2 : 3 . Ezzel a győzelemmel a Haladás került a tabella élére !

Bajnoki eredmények !

8. forduló : Szekszárd - PVSK  3 : 1  , Haladás - Videoton  2 : 1 ,  Kozármisleny - Sopron  4 : 0  ,  REAC - ZTE  1 : 1 ,  Tatabánya - Paks  1 : 0  , PMFC - Pápa  7 : 1

Heti program (10.04. - 10.10) !

Ezen a héten felborul a szokásos menetrend , két bajnoki mérkőzés is vár ránk . Hétfőn edzés 16:30 - 18:30 . Kedden edzés 16:15 - 18:15 . Szerdán szabadnap . Csütörtökön 12:00-kor Felcsúton fogadjuk a Pécsi MFC csapatát . Indulás 09:00-kor a pályáról , találkozó 11:00-kor Felcsúton . Pénteken edzés 16:00- 18:00 . Szombaton 09:30-kor Felcsúton fogadjuk a Tatabánya csapatát . Indulás 07:00-kor a pályáról , találkozó 08:30-kor Felcsúton .