1. FORDULÓ:
2009. AUGUSZTUS 26. 17:00
4 - 5 (2 - 3) KISKUNHALASI SPARTACUS SE CSÓLYOSPÁLOSI FSE (megyei III. osztályú) (megyei II. osztályú)
Helyszín: Kiskunhalas, Kertész utca Vezette: Serdült Sándor (Tóth Pál, Szem László) Eredmény alakulása: 1-0; 2-0; 2-1; 2-2; 2-3; 2-4; 2-5; 3-5; 4-5
ÖSSZEÁLLÍTÁS:
1 13 15 5 7 4 17 6 3 14 12 10 18 11 9 8 |
Várszegi Csaba Czirka Mihály (Suba László 29') Vida István Muntyán László Lajkó Zoltán (Gál Attila 56') Árvai Roland Takács Sándor (Nyúl Alex 80') Horváth Ákos Bánfi Jenő (Vígh Mihály 20') Pecznyik Lajos Csernák Zsolt (Tarjányi Tivadar 46') |
1 16 2 3 14 4 5 6 7 8 12 9 10 11 |
Buzsik Viktor (Urkon Attila 46') Andricz József Á. Fúrús Gábor (Sisák József 85') Novikov János Novikov Norbert Kiss András Valkai Zsolt Répás Sándor (Szeri Gábor 80') Répás Norbert Harkai Zoltán Varga Bálint |
GÓLSZERZŐK:
Csernák Zsolt 6' Pecznyik Lajos 11' Horváth Ákos 76' Árvai Roland 80' |
Valkai Zsolt 18' Répás Norbert 21' Répás Norbert 32' (11-esből) Harkai Zoltán 65' Répás Norbert 71' |
SÁRGA LAP:
-----
PIROS LAP:
-----
Tovább jutott: Csólyospálosi FSE
TOVÁBBI EREDMÉNYEK:
DÁTUM |
IDŐPONT |
HAZAI |
VENDÉG |
EREDMÉNY |
08. 25. |
17:00 |
BÓCSAI BLSE |
JAKABSZÁLLÁS |
2 - 3 |
08. 26. |
17:00 |
ÁGASEGYHÁZA |
VÁROSFÖLD |
ELMARADT 0 - 3 |
08. 26. |
17:00 |
BALLÓSZÖGI VÁLLALKOZÓK |
HELVÉCIA SE |
0 - 8 |
08. 26. |
17:00 |
FÜLÖPJAKAB SE |
BALLÓSZÖGI KSK |
0 - 3 |
08. 26. |
17:00 |
TISZAUG |
TISZAALPÁR |
0 - 5 |
08. 26. |
17:00 |
HELVÉCIAI VÁLLALKOZÓK |
HETÉNYEGYHÁZA |
1 - 8 |
08. 26. |
17:00 |
DUNAEGYHÁZA SE |
DUNAVECSE |
1 - 2 |
08. 26. |
17:00 |
TASS |
APOSTAG |
0 - 3 |
08. 26. |
17:00 |
SOTSZENTIMRE |
BUGAC |
ELMARADT 0 - 3 |
08. 26. |
17:00 |
FÜLÖPSZÁLLÁS |
CSENGŐD SE |
ELMARADT 0 - 3 |
08. 26. |
17:00 |
FÜLÖPHÁZA |
SZABADSZÁLLÁS |
6 - 2 |
08. 26. |
17:00 |
KUNADACS |
MIKLÓSI GYFE |
3 - 3 T.: 4 - 1 |
08. 26. |
17:00 |
KECSKEMÉTI LC |
NYÁRLŐRINC |
1 - 4 |
08. 26. |
17:00 |
KUNBARACS |
LAJOSMIZSE |
4 - 0 |
08. 26. |
17:00 |
LAKITELEK |
TISZAKÉCSKE |
2 - 1 |
08. 26. |
17:00 |
JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE |
KISKUNFÉLEGYHÁZI VASUTAS |
0 - 1 |
08. 26. |
17:00 |
DUNAPATAJ |
BÁTYA |
1 - 1 T.: 4 - 2 |
08. 26. |
17:00 |
ÚJTELEKI SE |
SZAKMÁR |
0 - 6 |
08. 26. |
17:00 |
GÉDERLAK |
NEMESNÁDUDVAR |
4 - 2 |
08. 26. |
17:00 |
FOKTŐ |
FAJSZ |
ELMARADT 0 - 3 |
08. 26. |
17:00 |
DUNASZENTBENEDEK |
USZÓD |
2 - 3 |
08. 26. |
17:00 |
HOMOKMÉGYI SE |
HAJÓS |
ELMARADT 0 - 3 |
08. 26. |
17:00 |
MISKE |
CSÁSZÁRTÖLTÉSI EFSK |
5 - 4 |
08. 26. |
17:00 |
KISSZÁLLÁS KSE |
BÁCSBOKOD |
0 - 1 |
08. 26. |
17:00 |
KATYMÁR |
FELSŐSZENTIVÁN |
2 - 1 |
08. 26. |
17:00 |
GARA |
ÉRSEKCSANÁD |
4 - 1 |
08. 26. |
17:00 |
BÁCSBORSÓD |
NAGYBARACSKA-CSÁTALJA |
2 - 1 |
08. 26. |
17:00 |
DÁVOD |
BAJASZENTISTVÁN |
1 - 2 |
08. 26. |
17:00 |
BOROTA |
CSÁVOLY |
3 - 1 |
08. 26. |
17:00 |
KUNBAJA |
MÉLYKÚT |
0 - 2-NÉL FÉLBESZAKADT |
08. 26. |
17:00 |
TATAHÁZA |
KELEBIA |
2 - 7 |
08. 26. |
17:00 |
ÖREGCSERTŐ KSE |
KECEL FC |
ELMARADT 0 - 3 |
08. 26. |
17:00 |
SZANKI OLAJBÁNYÁSZ SE |
PÁLMONOSTORA |
1 - 2 |
08. 26. |
17:00 |
TÁZLÁRI FTSC |
TABDI |
1 - 5 |
08. 26. |
17:00 |
JÁNOSHALMI FC |
KUNFEHÉRTÓ |
2 - 4 |
08. 26. |
17:00 |
VADKERT FC |
KECEL SENIOR FC |
ELMARADT 3 - 0 |
08. 26. |
17:00 |
KÖTÖNY SC |
HARKAKÖTÖNYI TSE |
ELMARADT 0 - 3 |
08. 26. |
17:00 |
VASKÚT |
SZEREMLE |
2 - 4 |
08. 26. |
17:00 |
RÉM |
SÜKÖSD |
ELMARADT 0 - 3 |
T.: 11-esekkel dőlt el.
Döntetlen esetén az alacsonyabb osztályú csapat jut tovább, azonos osztályban szerplő csapatoknál nincs hosszabbítás, hanem 5-5 db tizenegyes dönt.
A megyei I. osztályú csapatok a 2. fordulóban kapcsolódnak be a kupaküdelmekbe.
A 2. forduló időpontja 2009. szeptember 9. 16:30 |